2328
عنوان

جستجوی ایمن گوگلم خودش فعال شده

166 بازدید | 14 پست

هرکارم میکنم باز نمیشه چیکار کنم؟

ببین خواهر گلم هیچ پسری مسئول تامین نیازای مالی و... تو نیست همونطوری که هیچ دختری مسئول تامین نیازای جنسی یک پسر نیست🙂  

مال منم‌همینطور 😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

واسه منم همینطور

هیچی دیگه 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نام زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درآمدِ یه ناخنکار بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون.......                                                              ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، این که خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری            زیاد ناز نکن......                                                                        💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫                                            

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

وزارت اطلاعات اینترنت کل کشور رو در حد امنیت یه کودک 3 ساله برای همه محدودش کرده

باشد که ایمان بیاورید جاهای بد نرید 

پاسخ به سوالات احتمالی: اخیرا به شدت آدم بی حوصله و بی ملاحظه و بی خیالی شدم،یه خوبیایی برام داشته یه بدیایی،بنابراین اگر کسی از لاین خشونت و بی ادبی وارد بشه حرف ازش نمیخورم چون حوصله بنی بشری رو ندارم که روی نِروَم بازی کنه خلاصه که برخورد من بازتاب رفتار شماست.اکثریت وقتی توی بحث باهام کم میارن وارد تاپیکام میشن دوست عزیزم من از زندگیم خجالت نمیکشم هیچ ابایی هم ازش ندارم شما میتونی برای جبران کمبودات خودت توی تاپیکام تجسس کنی فقط ذلالتت برام روشن تر میشه. احتمالا شما هم با خوندن این جمله کنجکاو شدی ببینی توی تاپیکام چیه رفتی که بخونیشون.دوست کنجکاوم,داداشم تاپیک تجربه من برای وزن گیری❤️,, اگر جایی بحثمون شد و توی تاپیک بعدی قربون صدقه رفتم برا اینه نام کاربریا یادم نمیمونه😘😁
2343
وزارت اطلاعات اینترنت کل کشور رو در حد امنیت یه کودک 3 ساله برای همه محدودش کرده باشد که ایمان بیاو ...

هییی

ببین خواهر گلم هیچ پسری مسئول تامین نیازای مالی و... تو نیست همونطوری که هیچ دختری مسئول تامین نیازای جنسی یک پسر نیست🙂  

برا منم اینجورشدخودش خوب شدبعد ی روز فک کنم

نی نی سایت برا من و امثال من،مثل یه دفترچه خاطراته،پس هی نگین چرا انقد تاپیک میزنی🥴الانم ک سن ازدواجمه پس حق بدین بیشتر تاپیکهام در مورد امرخیر باشه🤪بهم حس خوب بدیم 🌄🎶💓واین که درسته اینجا مجازیه و همو نمیشناسیم ولی لطفااااا حواستون باشه با حرفی دلی نشکنین دل مجازی و حقیقی نمیشناسه با هر حرفی شعور و شخصیت خودت و خانوادتو نشون میدیا
بهتر

بله،عالیه،ولی برای کسی که وارده خیلی راحت می تونه دور بزنه،ما مامان باباها نمی تونیم،ولی بچه ها خیلی راحت می دونن چکار کنن،به خیالت اینکه گوگل ف# ی # #‍ ت# ر #ه ،بچه ها رو ول نکنید به امان خدا