2733
2734
عنوان

در چنین شرایطی باشین چ حسی بتون دست میده و چ عکس العملی نشان می دین

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 43 پست
خب با دیس نیار انقد سخته؟

بله سخته

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹
شما رو از خودش می‌دونه و باهاتون راحته و میدونه عقلتون کامله پس راه حل بهتون میده کار سختی نیست که گ ...

اتفاقا با اون هم راحت تره هم بیشتر دوست ش داره

سخت نیست برای چند نفر غذا تو ظرف بزارم🤔😲

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی اون فرد مورد نظر میاد غذا رو تو دیس نریز

همیشه هست

ماهم داریم همچین کسی تو فامیل.غذا رو واسه هرکس جدا می‌ذاریم ک دستش نیاد تو غذا کسی

سخت نیست همیشه غذا جدا بزارین؟! 

2728
عذر میخواهم ولی زشته آدم به مهمونش بگه چیکار کن چیکارنکن.  اون باهاتون راحته. خجالت میکشه بنده ...

عزیزم مهمون نیست با ما زندگی میکنه 

اتفاقا با اون هم راحت تره هم بیشتر دوست ش داره سخت نیست برای چند نفر غذا تو ظرف بزارم🤔😲

من چون بچه دارم از اول برای هر کی ظرف جدا می‌کشیدم حتی تو مهمونیا هم الان عادتمه😁

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

خب تو دیس نربز واجبه مگه

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2738
سخت نیست همیشه غذا جدا بزارین؟! 

عزیزم همیشه نیست .فقط برا اون ی مهمونی ک گفتم عادت داره دست تو غذا کنه هرموقع میاد غذا رو جدا میذاریم،مثلا همه چی می‌ذاریم جلو دستش ک دست نکنه تو غذا.خییلیم بد غذا میخوره ولی خب چ کنیم عادتشه .میدونم زنشم صدبار تذکر بهش داده ولی فایده نداشته

خب تو دیس نربز واجبه مگه

عزیزم نمیشه ک تو بشقاب 

چرا نشه ببخشید اسی با خودت رو راست باش تو با اون شخص مشکل داری و قصد لجبازی کاش یکم مهربون تر باشی

ن بخدا

دوست دارم غذام و تو دیس و تزیین شده بزارم

2706