2726

فرض کنید یکی از اعضای خانواده شوهرتون با شما زندگی میکنه 

و سر سفره با دست از دیس ب غذا ناخنک میزنه و قاشق دهنیشو گاها وارد دیس میکنه و... 

و شوهرتون ب جای اینکه ب اون تذکر بده ک مثل آدم غذا بکشه همش ب شما بگه ک غذارو بزار تو بشقاب نزار تو دیس (یه بارم جلو مهمونمون ک از خانواده من بودن گفت هزار بار بش گفتم غذا نریز تو دیس و...) 

چی جوابشو میدادین 

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما رو از خودش می‌دونه و باهاتون راحته و میدونه عقلتون کامله پس راه حل بهتون میده کار سختی نیست که گوش بدید و اون طرف که این کارو میکنه حتما نه حرف گوش کنه نه شوهرتون اینقدر باهاش راحته که بهش بگه و شاید به واسطه سنش یا بیماریش مراعاتشو میکنه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

منم می خواستم بگم غذای هر کس رو جدا تو بشقابش بریز،ادامه ی مطلبتون دیدم همسرتون گفته.خوب وقتی طرف متوجه نمی شه یا خودشو زده به اون راه،چاره چیه

و چقدر سخته که یکی دیگه باهاتون زندگی می کنه،خدا کمکت باشه و اجرت بده

مگه با شوهرت رودربایسی داری 

تو خلوت خودتون بهش اخطار بده بگو که به جای ایراد گرفتن از تو خانواده خودش رو ادب یاد بده 

بگو من دارم کار درست انجام میدم به آدما احترام میزارم که خودشون غذاشون رو بکشن 

مادربزرگم دیروز ظهر از دنیارفت

خدارحمتش کنه بااین کاراش ادم ودق میداد

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
مادربزرگم دیروز ظهر از دنیارفت خدارحمتش کنه بااین کاراش ادم ودق میداد

خدا رحمتشون کنه ولی همه مامانبزرگا اینطورن.دستشون برکته من مادر بزرگ شوهرم اینطوره،بااینکه اخلاق نداره ولی ازش ب دل نمیگیرم 

خدا رحمتشون کنه ولی همه مامانبزرگا اینطورن.دستشون برکته من مادر بزرگ شوهرم اینطوره،بااینکه اخلاق ندا ...

😅😅

🙏❤

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
2706