2703
2553

دیروز صبح گفت دلم درد میکنه ماساژ دادم بعدش کلی آورد بالا بعدش خوب شد الانم از خواب بیدار شد همونو گفت و آورد بالا بازم گرفت خوابید بهش عرق نعنا دادم ۵سالشه همسرم شب کاره خیلی میترسم بخدا کسی بچش اینطور بوده تو نتم گشتم بدتر ترسیدم خودمم دوروزه نخوابیدم  مثل بید میترسم اصلا دست خودم نیست طاقت ندارم بچم مریض شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عرق نعنا چیکار میتونه بکنه که این کار دوم باشه. اگه شرایط دکتر بردن نداری. تا سه ساعت بعد استفراغ هیچی نده. آب گرم بعدش شروع کن سا سرم خوراکی . غذای ابکی و گوشتی نده. فعلا کمی کته سفید بهش بده با اب مرغ یا گوشت. خودشو نده

روانشناسی کودک
2456

دکتر 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

عزیزم احتمالا ویروسی چیزی گرفته

کاش هرجور شده ببریش دکتر

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2714

چرا عزیزم هستیم.احتمالا کرونا اینا گرفته . بچه منم اون هفته ای اینجوری شد شربت زد تهوع هم که دکتر داد روش تاثیر نذاشت دیگه داشت مایع زرد بالا می‌آورد که دکتر گفت برای سفرا هست ، هیچی هم نمیتونست بخوره که دکتر گفت برو سرم بهش وصل کن که قندش نیوفته پایین و یه آمپول زد تهوع هم زد تو سرمش بعد اون بچه م دیگه بالا نیاورد و از خیلی کم غذاش شروع کردم خداروشکر الان بهتره. سرم سدیم کلراید تزریقی داد و با آمپول زد تهوع

پسره منم بچگیاش اینطور میشد براش از داروخونه دارویه ضد تهوع میگرفتم متوکلو پرامید ولی اگه ببرین بیمارستان همونجا امپولشو براش میزنن سریع تر خوب میشه

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم  

عزیزدلم به خودت استرس نده البته طبیعت هر مادری اینه اما به خودت بگو بچه است دیگه همه بچه ها تا بزرگ شن بارها و بارها مریض میشن و خوب میشن احتمالا استفراغ بچه تون ویروسیه حتما ببرش دکتر شاید نیاز به سرم و صد تهوع داشته باشه اما اول ارامش خودت رو حفط کن و بگو بچه مو سپردم به خدا تا دلت آروم بگیره که فالله خیر حافظا و هوالرحم الراحمین

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و در خانه تو نبود.
پسره منم بچگیاش اینطور میشد براش از داروخونه دارویه ضد تهوع میگرفتم متوکلو پرامید ولی اگه ببرین بیما ...

آخه دل درد داره میگه ماساژ بده بعدش استفراق میکنه خوب میشه الان دوروزه و فقط صبحها اینطور میشه

بجای اینهمه ترس و بی خوابی بچه رو ببرید دکتر

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.

چه ترسی دختر خوبه 5سالس نوزاد نیست یعنی تا حالا اینجوری نشده!!!!!!!!!شربت اندامین برا استفراغه قبل غذا بهش بده شربت دی سیکلومینم برا دلدرده!اگر به اسهالم افتاد کپسول یوموگی بهش بده با یکی دوتا حالش کاملا خوب میشه!

2706