2410
2553
عنوان

من از کی امادهدی زایمان باشم

260 بازدید | 17 پست

تو سونو زده ۲۶ شهریور

دکترم میگ احتمالا ۲۰ تا ۲۲ اینا

امروزم میرم هفته ی ۳۶

احتمالش هست چن روز زودتر یا دیر تر ازین تاریخا بیفته؟

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه از پایان ۳۷ هفتگی بچه کامله باید منتظر موند اما چون طبیعی هستین تا  ۴۲ هفتکی هم ممکنه طول بکشه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2720

امروز 35 هغته

هستین نه 36

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بله،هر لحظه ممکنه دردت بگیره،از هفته ۳۷ تا ۴۱ هم که بچه کامله و هر روز ممکنه به دنیا بیاد،هم ساک جمع کن و هم اگه قراره طبیعی زایمان کنی شروع به پیاده روی و کارهایی که باعث شروع زایمان می شه بکن،تا به موقع زایمان کنی و نیاز به کارهای القای زایمان نباشه

2714
میشه یه عزیزی بگه برای ساک بیمارستان چی باید جمع کنیم؟ 

ی پتولباس آستین بلنده تریکوشلوار۳تاپوشک کلاه جوراب دستکش دستمال کاغذی نبات چایی روغن زرداندازه ۱پیاله خودتوبخوری ی انگشت روغن زرد ب نی نی هم بده تا۱ساعت شیرش نده.یکم پنیرها ب اندازه صبحانه بردار.چای نپتون فلاکس یکدست لباس مرتب ومانتوشلوارشال ولوازم ارایشالهی خوشقدم باشه وسالم

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
ی پتولباس آستین بلنده تریکوشلوار۳تاپوشک کلاه جوراب دستکش دستمال کاغذی نبات چایی روغن زرداندازه ۱پیال ...

ممنون عزیزم. خودم چا جوری روغن زرد بخورم تو بیمارستان؟ به بچه هم بدم؟ 

2706