2726

گاها بله

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تمام روش هاى پيشگيرى درصد كمى خطا دارن به همين دليل لازمه كه هميشه سفت و سخت پيشگيرى كرد سختگيرانه ...

تنها روش سالم کاندومه

بقیه ضرر دارن

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
تمام روش هاى پيشگيرى درصد كمى خطا دارن به همين دليل لازمه كه هميشه سفت و سخت پيشگيرى كرد سختگيرانه ...

وای بدبخت شدم من بیست روز پیش برام اتفاق افتاد دیشب از بوی شوهرم حالم بهم می‌خورد پریود هم نشدم چیکار کنم بی بی بزنم بنظرتون

وای بدبخت شدم من بیست روز پیش برام اتفاق افتاد دیشب از بوی شوهرم حالم بهم می‌خورد پریود هم نشدم چیکا ...

منم یه چند شب پیش داغ داغ شده بود بدنم شوهرم گفت تب داری گفتم بلکه کرونا گرفتم، اما دوشب پیش تست زدم مثبت بود دوتا خط پررنگ، شوهرم نمیخواد مجبورم کرده سقط کنم😔

2706