2328

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
تمام روش هاى پيشگيرى درصد كمى خطا دارن به همين دليل لازمه كه هميشه سفت و سخت پيشگيرى كرد سختگيرانه ...

تنها روش سالم کاندومه

بقیه ضرر دارن

شانس نام مستعار خداست. آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد😍😍😍😍 خدایا خیلی خوبی              روزی خواهد رسید ، که درد و رنجت ، به قدرتت تبدیل خواهد شد 💪🙃💫 به مردم رؤیا هات رو نگو ، نشونشون بده 🤗😘🥳 یه دختری که داره سعی می کنه قوی بشه ... خیلی قوی ... اونقدر محکم بشه که فقط به خودش تکیه کنه ، اگه راهکاری بلد بودی بهش کمک کن 😉😘🤗 از امروز فقط کسانی رو کنارم نگه می‌دارم که بهم جس خوب بدن ، پس اگر جایی کنارم نداشتی و بهت اهمیت نمی‌دادم ، محترمانه خودت بکش کنار !!!
تمام روش هاى پيشگيرى درصد كمى خطا دارن به همين دليل لازمه كه هميشه سفت و سخت پيشگيرى كرد سختگيرانه ...

وای بدبخت شدم من بیست روز پیش برام اتفاق افتاد دیشب از بوی شوهرم حالم بهم می‌خورد پریود هم نشدم چیکار کنم بی بی بزنم بنظرتون

2346
وای بدبخت شدم من بیست روز پیش برام اتفاق افتاد دیشب از بوی شوهرم حالم بهم می‌خورد پریود هم نشدم چیکا ...

منم یه چند شب پیش داغ داغ شده بود بدنم شوهرم گفت تب داری گفتم بلکه کرونا گرفتم، اما دوشب پیش تست زدم مثبت بود دوتا خط پررنگ، شوهرم نمیخواد مجبورم کرده سقط کنم😔

2347
مرمری با همین روش کاندوم باردار شد

یا سوراخ بوده یا دقت نکردن

وگرنه احتمالش در صورت پاره نشدن یا سوراخ نبودن صفره

شانس نام مستعار خداست. آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد😍😍😍😍 خدایا خیلی خوبی              روزی خواهد رسید ، که درد و رنجت ، به قدرتت تبدیل خواهد شد 💪🙃💫 به مردم رؤیا هات رو نگو ، نشونشون بده 🤗😘🥳 یه دختری که داره سعی می کنه قوی بشه ... خیلی قوی ... اونقدر محکم بشه که فقط به خودش تکیه کنه ، اگه راهکاری بلد بودی بهش کمک کن 😉😘🤗 از امروز فقط کسانی رو کنارم نگه می‌دارم که بهم جس خوب بدن ، پس اگر جایی کنارم نداشتی و بهت اهمیت نمی‌دادم ، محترمانه خودت بکش کنار !!!
منم یه چند شب پیش داغ داغ شده بود بدنم شوهرم گفت تب داری گفتم بلکه کرونا گرفتم، اما دوشب پیش تست زدم ...

خدا خواسته عزیزم شاید با پاقدم بچه مشکلات آدمها  حل شه، اگر قلب داره سقط نکن چون هم قتله یه روز چوبش میخوری هم که بدنیا بیاد تو دل شوهرت میشینه بچه   نگران نباش ، ولی بازم نمیشه قضاوت کنه آدم قشنگ بشین فکر کن چیکار کنی درسته  خدا کمکت کنه