2726
عنوان

این سفارشیام نظرته؟😁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 36288 بازدید | 78 پست

خیلی خوشگله ب خوشی بپوشی عزیزم

خوش ب حالتون من عمرا بتونم ی قدم با اینا  بردارم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی کفش از راه دور اشتباهه. ادم خودش میره بعد پاهاش اذیته  شماره ها هم کاملا استاندارد نیستند

چندتا آنلاین شاپ رد چندساله که میشناسم و چندین و چندبار ازشون خرید کردم دیگه مطمئنم که مشکلی پیش نمیاد هم از لحاظ اعتماد هم اینکه سایزمه یا جنسش چطوره دیگه امتحانشون پس دادن برام 

دقیقا از اول کرونا من دیگه جز خریدای خوراکیای خونه اصلا خرید نرفتم خیلی راحت تره

واسه ادکلن، کیف و کفش، مانتو، لوازم ارایش،.... واسه همش فقط از خونه سفارش میدم

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
خیلی خوشگله ب خوشی بپوشی عزیزم خوش ب حالتون من عمرا بتونم ی قدم با اینا  بردارم

حق داری همه همینن

برای دعوتیا و مجلسایی که میرم اینجور کفشای فانتزی میخرم و الا ایه مدل کفشا اصلا استاندارد نیستن خیلی به کمر آسیب میزنه من واسه بیرون همیشه اسپرت میپوشم یا صندل طبی

2728
چندتا آنلاین شاپ رد چندساله که میشناسم و چندین و چندبار ازشون خرید کردم دیگه مطمئنم که مشکلی پیش نمی ...

همش از انلاین شاپ میخری ؟ الان کفشها را چند گذاشته

هرگز دلی را نشکن که دلت خواهد شکست..
حق داری همه همینن برای دعوتیا و مجلسایی که میرم اینجور کفشای فانتزی میخرم و الا ایه مدل کفشا اصلا ا ...

باورتون می‌شه واسه مهمونی همون لحظه ای ک میرم تو مجلس میپوشم ب محض جاگیرشدن درشون میارم 🤣🤣🤣

از امسال ک فقط باید دنبال پاشنه های طبی باشم چون کمرمو عمل کردم عمرا بتونم ها همون چند دقیقه رو هم بپوشم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
باورتون می‌شه واسه مهمونی همون لحظه ای ک میرم تو مجلس میپوشم ب محض جاگیرشدن درشون میارم 🤣🤣🤣 از ا ...

من کمرم از وسطم دو تیکه بشه هیچوقت کم نمیارم تا اخر مجلس ترق ترق باهاشون باید راه برم همرو زخمی کنم😁شوخی میکنم آره طبی عالیه استانداردن

من کمرم از وسطم دو تیکه بشه هیچوقت کم نمیارم تا اخر مجلس ترق ترق باهاشون باید راه برم همرو زخمی کنم

🤣🤣🤣🤣

خوبه عزیزم اتفاقا با کفش پاشنه استایل زیباتره بشرطی ک بتونی بپوشی 

🤣🤣🤣🤣 خوبه عزیزم اتفاقا با کفش پاشنه استایل زیباتره بشرطی ک بتونی بپوشی 

دوتا خواهرشو دارم رقابت تنگاتنگی دارم باهاشون خواهر مجبورم😂😂

و منی ک تا الان کفش پاشنه بلند نپوشیدم حتی تو عروسی و مهمونیا اگرم پوشیدم تو مجلسی جایی یا پاشنش خیلی کوتاه بوده یا لژدار چون هم اذیت میشم راه برم هم قدم بلنده قد بلندیم دردسرای خودشو داره😂💔

دوتا خواهرشو دارم رقابت تنگاتنگی دارم باهاشون خواهر مجبورم😂😂

بازم بحث شیرین خاهر شوهر و زن داداش پس موفق باشی گلم 🤣🤣

2706