2328

@نی_نی_یار_پنج    

بعضی وقتا تنها چیزی که ارومت میکنه..)اینه که یه جای خلوت باشی و با خودت کمی رو راست باشی🍫✨...! بشینی و با خودت درد دل کنی و یه شنونده ی خاص💫💝که با تموم وجودش داره به حرفات گوش میکنه و ارومت میکنه 💕❤... خدایا خودت همدمم باش تنهام نزار...!) •که به وجودت نیاز داررم😘💜اگه نظرت مخالفه باهام روم ریپ نزن چون اینجا اسمش روشه تبااااادل نظر یه بار دیگه بخون... تبااادل نظر یعنی هرکس نظر خودشو داره بهم بی احترامی کنی بد جوابتو میدم چون خط زیاد دارم😉و اینکه کاربر قدیمی هستم ب دلایلی خودمو تعلیق کردم🤟
لينك تاپيكى كه ميخواين حذف بشه رو بايد بذارين اينجا https://www.ninisite.com/discussion/topic/5 ...

سلام حتی پیام هایی که برای یکی فرستادم میشه آخه من با یکی دردودل کردم انگاری اشتباه کردم 💔😭

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2343
ننمیدونم چه جوری دردسر اینجاس این سه روزه وارد سایت شدم و چیزی ازش سر در نمیارم فکر کردم میتونم پاک ...

اگر پیامای توی شخصی منظورته نه نمیشه خودت برای شخص مقابل هم پاک کنی فقط با لغو کاربری پاک میشن

میشه بهم بگی لغو کاربری چطوری میشه لطفا🙏

ینی کاربریت تعلیق میشه دیگه نمیتونی واردش بشی البته اگر خواستی میتونی بعدها درخواست بدی برات بازش کنن

ولی میتونی یه کاربری جدید درست کنی با یه شماره ی دیگه با اون بیای

ینی کاربریت تعلیق میشه دیگه نمیتونی واردش بشی البته اگر خواستی میتونی بعدها درخواست بدی برات بازش کن ...

ااشکال نداره من که خیری تو این سایت ندیم خواستم سبک بشم بلا نسبت غلت اضافی کردم لطف کنید کمک کنید ببخشید زیاد اذیتت کردم