2733
2734

دیروز صبح گفت دلم درد میکنه ماساژ دادم بعدش کلی آورد بالا بعدش خوب شد الانم از خواب بیدار شد همونو گفت و آورد بالا بازم گرفت خوابید بهش عرق نعنا دادم ۵سالشه همسرم شب کاره خیلی میترسم بخدا کسی بچش اینطور بوده تو نتم گشتم بدتر ترسیدم خودمم دوروزه نخوابیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم اینطور شدم...استفراغ کنه واسش خوبه.نبات داغ بهش بده بهتر نشد ببرش دکتر یه سروم بزنه

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2731
2738
چطوری دقیقا دل دردم داشتی بعدش با بالا آورد خوب بشی

وای اره من به حدی دل درد داشتم که تا صبح خوابم نبرد...بچه کوچیکم دارم شیر میخوره طوری بودم نمیتونستم یه قلوپ اب بخورم خیلی بد بود.استفراغ کردم خوب شدم...البته چن وقت پیش سرومم زدم و دارو خوردم

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2706