2328

اهمیتی ب شوهرش نمیده (بش محبت نمیکنه، احترام نمیزاره) 

اهمیتی ب نظافت خونه زندگی ش نمیده

بیشتر خود شوهره تميز کاری میکنه

فقط ب فکر پول جمع کردنه(از آقا میکنه) 

دلیلشم برای این رفتارا اینه آقا خودشو با رفتاراش از چشم خانم انداخته

زندگی سگی

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

یه زندگی مسخره

اگه از چشمش افتاده جدا بشه و بره دنبال زندگیش

این کاراش همه رو تحت تاثیر قرار میده

تا کی میخواد ادامه بده؟

تهش چیه؟

جدا بشه اون مرد بیچاره هم بره دنبال زندگیش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نام زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درآمدِ یه ناخنکار بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون.......                                                              ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، این که خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری            زیاد ناز نکن......                                                                        💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫                                            
2051

به نظرم مردهای ایرانی خیلی عجیبن یه عده شون مدام در حال اذیت کردن هستن، یه عده مدام در حال اذیت شدن. از زندگی چی می خوان من نمی دونم. در مورد خانمه هم به نظرم تنبلیش میشه و خب نقطه ضعف های شخصیتی شوهرش رو پیدا کرده و سو استفاده گره به نظرم. 

شاید قبلا مرده ی کاری کرده ک از چشم زنش افتاده و زنش الان دیگ دلگرم ب زندگی نیس.

مث الان من ک حاملم و شوهرم ازچشمم افتاده و دیگ کاری نمیکنم ولی قبلا زبانزد همه بودم

دقیقا  شوهرت اعتراض نمیکنه؟

نه چون حاملم بهونم اونه، ازون طرفم اینقد خودش میلنگه ک جرئت اعتراض نداره‌ .از صبح تا ۱۰شب من بدبختو تو خونه تنها میذاره،خونه هم ک میاد سرش تو فیلم و گوشیه،با چ رویی از من غذا و تمیزی بخواد عین دوتا همخونه شدیم ،

فکر کنم این خانم خودتی که افتادی سر لج با شوهرت من نمیپسندم نه بخاطر کار نکردن واینا که اینا وظیفه زن نیس لزوما.بخاطر اینکه این زندگی میفته تو دور باطل وبیشتر فرو میره راهش این نیس

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
چ نقطه ضعف ی اونوقت 

خب وقتی نقطه ضعف طرف مقابلت رو پیدا کنی متوجه میشی که هر کاری کنی باز اون کنار میاد. من نمی دونم نقطه ضعف اون اقا چیه شاید از طلاق میترسه، حالا به هر دلیلی، مثلا مهریه سنگین، آبرو، ترس از خانواده همسر، ترس از تنهایی، داشتن بچه، شاید کار نادرستی میکنه که اون خانم پذیرفته ولی عوضش این رفتار رو میکنه. مثل خیانت مداوم، رفیق بازی، فامیل بازی،اعتیاد، اشتباهات مالی.