2410
2553

فکر کنم این خانم خودتی که افتادی سر لج با شوهرت من نمیپسندم نه بخاطر کار نکردن واینا که اینا وظیفه زن نیس لزوما.بخاطر اینکه این زندگی میفته تو دور باطل وبیشتر فرو میره راهش این نیس

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
چ نقطه ضعف ی اونوقت 

خب وقتی نقطه ضعف طرف مقابلت رو پیدا کنی متوجه میشی که هر کاری کنی باز اون کنار میاد. من نمی دونم نقطه ضعف اون اقا چیه شاید از طلاق میترسه، حالا به هر دلیلی، مثلا مهریه سنگین، آبرو، ترس از خانواده همسر، ترس از تنهایی، داشتن بچه، شاید کار نادرستی میکنه که اون خانم پذیرفته ولی عوضش این رفتار رو میکنه. مثل خیانت مداوم، رفیق بازی، فامیل بازی،اعتیاد، اشتباهات مالی.  

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.