2703
2553

اهمیتی ب شوهرش نمیده (بش محبت نمیکنه، احترام نمیزاره) 

اهمیتی ب نظافت خونه زندگی ش نمیده

بیشتر خود شوهره تميز کاری میکنه

فقط ب فکر پول جمع کردنه(از آقا میکنه) 

دلیلشم برای این رفتارا اینه آقا خودشو با رفتاراش از چشم خانم انداخته

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگی سگی

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2720

یه زندگی مسخره

اگه از چشمش افتاده جدا بشه و بره دنبال زندگیش

این کاراش همه رو تحت تاثیر قرار میده

تا کی میخواد ادامه بده؟

تهش چیه؟

جدا بشه اون مرد بیچاره هم بره دنبال زندگیش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

به نظرم مردهای ایرانی خیلی عجیبن یه عده شون مدام در حال اذیت کردن هستن، یه عده مدام در حال اذیت شدن. از زندگی چی می خوان من نمی دونم. در مورد خانمه هم به نظرم تنبلیش میشه و خب نقطه ضعف های شخصیتی شوهرش رو پیدا کرده و سو استفاده گره به نظرم. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿

شاید قبلا مرده ی کاری کرده ک از چشم زنش افتاده و زنش الان دیگ دلگرم ب زندگی نیس.

مث الان من ک حاملم و شوهرم ازچشمم افتاده و دیگ کاری نمیکنم ولی قبلا زبانزد همه بودم

2714
یه زندگی مسخره اگه از چشمش افتاده جدا بشه و بره دنبال زندگیش این کاراش همه رو تحت تاثیر قرار میده ...

مرده طلاق نمیده

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹
به نظرم مردهای ایرانی خیلی عجیبن یه عده شون مدام در حال اذیت کردن هستن، یه عده مدام در حال اذیت شدن. ...

چ نقطه ضعف ی اونوقت 

شاید قبلا مرده ی کاری کرده ک از چشم زنش افتاده و زنش الان دیگ دلگرم ب زندگی نیس. مث الان من ک حاملم ...

دقیقا 

شوهرت اعتراض نمیکنه؟ 

دقیقا  شوهرت اعتراض نمیکنه؟

نه چون حاملم بهونم اونه، ازون طرفم اینقد خودش میلنگه ک جرئت اعتراض نداره‌ .از صبح تا ۱۰شب من بدبختو تو خونه تنها میذاره،خونه هم ک میاد سرش تو فیلم و گوشیه،با چ رویی از من غذا و تمیزی بخواد عین دوتا همخونه شدیم ،

2706