2726
عنوان

اون مردک لجن کثیف دوباره میخاد بیاد چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره هر جور شده به شوهرت بگی اگه نگی و خدای نکرده اتفاقی بیفته همه تورو مقصر می‌دونن و میگن حتما خو ...

بهش گفتم اخماش رفت تو هم باهامم دیگه حرفی نزد 😭

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2728
بگو به شوهرت پاشو ببر از خونت  بخدا فردا میگه خودش میخاد

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
آفرین بگو حتما اگه نگی و اتفاق بدتری بیفته همه از چشم تو میبینن شوهرت فکر میکنه خودتم بدت نمیومده&nb ...

خب شب موقع خواب در اتاقتو قفل کن 

آدم هیز همه جوره میاد دنبال آدم

حق بده بهش الان از تو عصبی نیس از دست داییشه تو هیچی نگو و بزار خودش از خلوتش بیاد بیرون فقط بپا بهش نگی از من دلخوری یا معذرت خواهی کنی فکر میکنه تو مقصری کانلا حق به جانب باش

به هر حال تو این موقعیت اولویت با خودت و حفظ آبروی خودته اگه نمیگفتی و خدای نکرده اتفاقی میفتاد همین شوهرت تورو مقصر میدونست فقط با گفتن واقعیت میتونی واسه همیشه قطع رابطه کنی راههای دیگه همشون موقتی هستن