2703
2553
عنوان

اون مردک لجن کثیف دوباره میخاد بیاد چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 40 پست
این و ولش بگو چجوریدکش کنم میخوام به شوهرم  بگم اما چجوری😭

همین جوری که به ما گفتی

بگو خیلی هیزه و چیزایی که ما گفتی

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا بگو کرونا داریم

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
این و ولش بگو چجوریدکش کنم میخوام به شوهرم  بگم اما چجوری😭

خیلی رک بگو من اصلا دلم نمیخواد دایی عنت بیاد خونمون ازش میترسم چون سری قبل چشامو باز کردم بالای سرم بود من جیغ کشیدم فرار کرد ننیدونم قصدش چی بود ولی دلم نمیخواد دیگه ببینمشون 

2720
اصلا پاشو برو خونه آقات خونه نمون

اونا خونه شون توی ی شهر دیگس باور کن اگه اینجا بود زن بیشعورش میگفت منم میام همرات تا زمانی ک برگردی خونه ت

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2714

وا مگه هنوز نگفتی به شوهرت 😐😑 خب بهونه بیار بگو ک خونه نیستینو یا کرونا گرفتین اینا یا رک بگو بهش ک اون موقع ک خوابیده بودی اومده بود بالا سرت دیگه نمیخواد رفت و امد کنین

شب پیش شوهرت بخواب تو یه اتاق،اون و زنشم یه اتاق بده،شاید خواب دیده بودی مطمئنی واقعی بالاسرت بوده؟

به جون مادرم واقعی بود خواب نبودم تو باغ خوابیده بودیم کثافت خیلی وقیح چون همون شب کنار شوهرم بودم اینم خیالش راحت بودچون خواب شوهرم خیلی سنگین با اینکه اون شب جیغ زدمم بیدار نشد

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

چجوری این مسائل از شوهراتون پنهان میکنید من کسی بهم نگاه چپ بکنه به شوهرم میگم.

یبار یه نفر گوهی فراتر از دهنش خورد بازم به شوهرم گفتم اوایل پشیمون شدم که گفتم چون تا مدت ها به همه بدبین شده بود ولی بعد ها فهمیدم اگه نگفته بودم مثل خیلی های دیگه برام چه دردسرها که درست نمیشد.

هیچ چیز را مخفی نکنید 😎

[QUOTE=248222692]اونا خونه شون توی ی شهر دیگس باور کن اگه اینجا بود زن بیشعورش میگفت منم میام همرات ...

بدبین میشه تا ی چن وقتی اما باید بگم تا جاهای باریک کشیده نشده

ب نظرم بخاب تو اتاق و.درم قفل کن

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
ب نظرم بخاب تو اتاق و.درم قفل کن

عزیزم آدم اینجوری هر جور شده باشه گیرت میاره بهتر دکش کنم 

2706