2703
2553

دایی شوهرم دوباره میخاد بیاد چون راهشون دوره میان شب میمونن دفعه قبل یعنی جمعه قبلی ک رفتیم خونه شون نصف شبی بالا سرم بود صورتش خیلی نزدیک صورتم بود خلاصه وقتی بیدار شدم جیغ زدم مث ی کثافت آشغالی فرار کرد الان زنش زنگ زده ک میخوایم بیایم  چیکار کنم ؟بهش گفتم قراربریم خونه دوستم میگه ماهم باهات میایم زنشم بیشعور نمیفهمه  چجوری به شوهرم بگم اصلا چیککار کنم😭😭😭😭😭😭

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

پیش شوهرت باش کارست نمیتونه بکنه ک . نترس

یه خجالتیه پرحرف:] تربچه ی شیطون/شایدم یه رویاپردازهه وسواسی که دندوناش خوناشامیه. تو دنیای زر وقتی خدا از پروانه کوچولو پرسید میخوای بری به بدن متی و پروانه به آینده قشنگش نگاه کرد و گفت حتما حتما من همین کالبد رو میخوام ؛استرپتوکوکوس نومونیای بامزه/حرفایی که میزنم از رویا هام میاد از دنیای پروانه ای قلبم اونجا که پروانه نارنجی متی خنده هاش بوی بهشت میده/وقتی غمگینم لبخند بزن و از کنارم رد شو/  آرزوی شما در حال دانلود است لطفا صبر کنید ! ن ن ن عزیز من پاشو بجنگ زخمی شو زار بزن دستتو بزار رو زانو هاتو و با همون زخمات بازم بجنگ و  ب آرزو هات برس :)این جوری شیرین تره.مگه ن!/اگه حرفام برات مسخره بود قضاوتم نکن شاید قضاوتت ریشه ی رویاهامو بخشکونه اون جاست که پروانه کوچولو مثل اون آدم آهنی دلبسته ی بی کلام میشه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ملت چقدر پروعن

این و ولش بگو چجوریدکش کنم میخوام به شوهرم  بگم اما چجوری😭

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2720

مگه میشه جیغ بزنی و کسی چیزی نفهمه؟

یا طرف انقد ریلکس باشه و نترسه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
بزن تو دماغش  لگد بزن یه جاهاییش

نمیشه فقط باید به شوهرم بگم اما چجوریشو نمیدونم

2714

به زنش بگو خیلی دوست داشتم ببینمتون دوباره ولی خونه دوستم کوچیکه و بدون دعوتشون نمیتونم کسی رو ببرم 

یا نه اصلا بگو کرونا گرفتیم😈

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

شب پیش شوهرت بخواب تو یه اتاق،اون و زنشم یه اتاق بده،شاید خواب دیده بودی مطمئنی واقعی بالاسرت بوده؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
مگه میشه جیغ بزنی و کسی چیزی نفهمه؟ یا طرف انقد ریلکس باشه و نترسه

عزیزم قضیه ش خیلی طولانیه فقط بگو چجوری به شوهرم بگم؟

نمیشه فقط باید به شوهرم بگم اما چجوریشو نمیدونم

نگو شوهرت عمری به همه و به خودت بدبین میشه نمیزاره رفت و آمد کنی ..

کار سختی نیست مراقبت از خودت 

تو اتاق تو که نمیخوابه 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2706