2328

خداخیرت بده سوال منم بود فهمیدی لایکم کن قربون دستت 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمره عشقمون 🤩🤩🥰فندق من.... منو بابا بدجور بیتابتیم.... دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.... خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون 🙏

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334

نمایه رو بزن بعد حالت تاریک رو روشن کن 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نام زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درآمدِ یه ناخنکار بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون.......                                                              ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، این که خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری            زیاد ناز نکن......                                                                        💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫                                            
2346
من بلدم ولی نمیگم😁

نگو😐

منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این حل بشه    goftino.com/c/XYbnWj
2347