2328
عنوان

چطور صفحه نی نی سایت سیاه کنم🥺💔

251 بازدید | 36 پست

چشام کور شد یادم بدین

🖇- گویا که جهان بعد تو زیبا شدنی نیست 🖤✋گِرِفتــی طُ اَزم غُرورُ . . !シ︎🥺› به غیر از من اگه یاری بگیری دلبرم به خون شارگم دستت حنا کن دلبرم😂✋🏻
حالا ما با سیاه کور میشیم

وای به منم یاد بدین🥺💔

نه من با سفید کور شدم شب تا صبح نی نی سایت هستم صدرصد کور میشم تا چند روز دیگه

🖇- گویا که جهان بعد تو زیبا شدنی نیست 🖤✋گِرِفتــی طُ اَزم غُرورُ . . !シ︎🥺› به غیر از من اگه یاری بگیری دلبرم به خون شارگم دستت حنا کن دلبرم😂✋🏻

خداخیرت بده سوال منم بود فهمیدی لایکم کن قربون دستت 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمره عشقمون 🤩🤩🥰فندق من.... منو بابا بدجور بیتابتیم.... دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.... خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون 🙏

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

خداخیرت بده سوال منم بود فهمیدی لایکم کن قربون دستت 

فدات

چشم حتما💖😍

2051

نمایه رو بزن بعد حالت تاریک رو روشن کن 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نام زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درآمدِ یه ناخنکار بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون.......                                                              ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، این که خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری            زیاد ناز نکن......                                                                        💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫                                            
گوگل رو سیاه کن

گوگل سیاه فقط همین سایت که سفیده

نمایه رو بزن بعد حالت تاریک رو روشن کن 

روشنه

من بلدم ولی نمیگم😁

نگو😐

منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این حل بشه    goftino.com/c/XYbnWj
من بلدم ولی نمیگم😁

بگوووووو خوشگلم😂کور شدم به خدا

باید با عکس بگم اینجوری بلد نیستم😥

خب تورا خدا بگووو

اینترنتو داری بنفش رنگع😅

کدوم ؟

باید با عکس بگم دیگه اینجوری نمیشه  عکسم نمیشه بزارم

باش