2328

الان چ کار خاصی باید بکنیم!

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️

تو تختم اتاقم تاریکه 😁

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051

فقط خوشگلا میتونن طرح و نقش زیبای این عکسو ببینن

👀😂

من از همه بریدم از همه کلا چپیدم تو اتاقه لامصبه خودم بسمه دویدن از همه پرم....🖤🍃بعضی آدما یه کاری میکنن که دیگه نمیتونی دوسشون داشته باشی ولی همیشه دلت برای اون وقتایی که دوسشون داشتی tنگ میشه:]🍃                     سوالت را با توروسننع پاسخ میدهم پس نپرس سوالی قربونت برم🖤🍃                                                                                              یه مدته هیچی برام مهم نیست حتی برامم مهم نیست که مهم نیست🖤🍃                                                      هرچی بیشتر از آدما میفهمم بیشتر از سگا خوشم میاد:]🖤🍃         شمارو نمیدونم ولی من حتی اگه ناخواسته مامان بابامو ناراحت کنم قلب خودم بیشتر میشکنه و میشینم زار زار گریه میکنم:)🖤🍃                          میدونی بهترین شناگرم که باشی یه شب تو رویای یه نفر غرق میشی؛🖤🍃               این روزا میگذره ولی شبارو چیکارش کنم؟🖤🍃       من حسودم خواستین جز من به کسی دیگه اهمیت بدین،با من خدافظی کنین:🖤🍃                  من میتونم ۲۴ ساعت باهات بگم بخندم بغلت کنم و دستتو بگیرم کل شهرو باهات پیاده بیام و فرداش برای همیشه برمو یادم نیاد تویی وجود داشته...🖤🍃                       
نتیجه  من خوشگل نبودم 🙄🙄

🤣🤣🤣نه باو

تو ک عشقی❤☻

من از همه بریدم از همه کلا چپیدم تو اتاقه لامصبه خودم بسمه دویدن از همه پرم....🖤🍃بعضی آدما یه کاری میکنن که دیگه نمیتونی دوسشون داشته باشی ولی همیشه دلت برای اون وقتایی که دوسشون داشتی tنگ میشه:]🍃                     سوالت را با توروسننع پاسخ میدهم پس نپرس سوالی قربونت برم🖤🍃                                                                                              یه مدته هیچی برام مهم نیست حتی برامم مهم نیست که مهم نیست🖤🍃                                                      هرچی بیشتر از آدما میفهمم بیشتر از سگا خوشم میاد:]🖤🍃         شمارو نمیدونم ولی من حتی اگه ناخواسته مامان بابامو ناراحت کنم قلب خودم بیشتر میشکنه و میشینم زار زار گریه میکنم:)🖤🍃                          میدونی بهترین شناگرم که باشی یه شب تو رویای یه نفر غرق میشی؛🖤🍃               این روزا میگذره ولی شبارو چیکارش کنم؟🖤🍃       من حسودم خواستین جز من به کسی دیگه اهمیت بدین،با من خدافظی کنین:🖤🍃                  من میتونم ۲۴ ساعت باهات بگم بخندم بغلت کنم و دستتو بگیرم کل شهرو باهات پیاده بیام و فرداش برای همیشه برمو یادم نیاد تویی وجود داشته...🖤🍃                       

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                                 هرگزبه تودستم نرسد ماه بلندم!    اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی:))) کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍 خسته از این جماعت زنده کش و مرده پرست...!