2726
عنوان

خیلی از زایمان میترسم😭

431 بازدید | 32 پست

قراره طبیعی زایمان کنم هم از سزارین هم طبیعی میترسم 😫خیلی استرس دارم ۳۸هفته هستم شرایط سزارین ندارم همه از طبیعی هم بد میگن🥺🙁

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من ۲۷هفتمه

دکترم هنوز مشخص نکرده که طبیعیم یا سزارین ولی از جفتش وحشت دارم🤦‍♀️

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2728
من طبیعی بودم راضیم کی گفته بدع

اطرافیانم میگن خیلی درد داره بخیه ها خیلی اذیت میکنه،چیکارا کنم واسه زایمان راحت ؟

بستگی یه بدنت داره نترس انشالله بسلامتی به شیرینی بعدش فکر کن مواظب زردی بچت باش 

برای پسر دوماه منم دعا کن زردیش رفع بشع

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
نترس همه خانمها این راه رو رفتن و اتفاق خاصی هم نیافتاده الهی بسلامتی و شادی زایمان کنی 

ممنونم عزیزم اره میدونم به قول شوهرم بچه خاستم باید تحمل کنم میگذره😩

حالا من ۲۷هفتمه دکترم هنوز مشخص نکرده که طبیعیم یا سزارین ولی از جفتش وحشت دارم🤦‍♀️

انشالله بسلامتی زایمان کنی منم دعا کن بچم سالم و راحت دنیا بیاد 

انشالله بسلامتی زایمان کنی منم دعا کن بچم سالم و راحت دنیا بیاد 

ان شاالله حتما

میگم چه چیزایی باعث میشه بگن بیا برای سزارین؟

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
بستگی یه بدنت داره نترس انشالله بسلامتی به شیرینی بعدش فکر کن مواظب زردی بچت باش  برای پسر دوم ...

باشه عزیزم انشالله زودتر خوب بشه

2706