2703
2553
عنوان

حاضرین بخاطر عشق و علاقه ، مرد عصبی رو به همسری قبول کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 43 پست
بله دقیقا همینه عصبی بودنش به عا شق بودنش برتری پیدا میکنه که زندگی وغیرقابل تحمل میکنه

هر چیزی در چهارچوب منطقی خودش باید قرار داشته باشه و از تعادل لازم برخوردار باشه

عاشقی ک متاسفانه گوش و چشم رو کر و کور میکنه و یه جورایی قدرت تصمیم گیری درست رو از انسان میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چراتحمل میکنی عزیزدلم مگه بزرگتر نداری؟؟؟

نه هیچکسو ندارم یه پدر دارم که خودش از صدتا دشمن برام دشمن تره 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2456
اخه مگه سرچی دعواتون شد که باباتم اومده طرف اونو گرفته؟؟؟عجیبهههه

سر اینکه به شوهرم گفتم چرا بابات دخترمو میزنه اخه چیکار به یه بچه ۱ ساله داره که میزنه تو گوشش . بابام یه حیوونه که هیچی حالیش نیست هیچوقت نمیبخشمش 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
اگه ۷ ماه پیگیر دیدن شما باشه چی؟ ۷ ماه یه روز در میون بیاد سر راهتون بخاطر یه لحظه دیدن

۷سال بیاد .وقتی خرش ازپل رد شد به عصبی بدونش ادامه میده حتی بدترم میشن یه عده .اول باید مشکلش حل بشه .وگرنه تهش بیچاره میشی .مورد زیاد دیدم

بله باعث میشه که با عقل ومنطق تصمیم نگیره وتصمیمش برپایه احساسات باشه 

البته سن هم در این جور مواقع و حالات خیلی مهمه

بالاخره سن هر چی بیشتر باشه انتخاب بهتر و کنترل شده و بر پایه عقل و منطق هم بیشتر انتظار میره 

2714
راهی ندارم باید بسازم . ۱۸ سالگی طلاق گرفتم از یه حیوون الان ۲۱ سالمه ازدواج دومم هست . ولی بنظر خود ...

خو پس زنگ نمیزدی بیاد بهتر بود که....

بعدم تو که اخلاقاشونو میدونی، یجور دیگه و یجای دیگه بشوهرت میفهموندی که باباش نباید بچتو بزنه، 

نمیزاشتی دعوا بشه و به خونه مادرشوهرت کشیده بشه...

اخه بچه ۱ساله چی میفهمه، چرا اینطوری شدن ادما

راهی ندارم باید بسازم . ۱۸ سالگی طلاق گرفتم از یه حیوون الان ۲۱ سالمه ازدواج دومم هست . ولی بنظر خود ...

میدونم عزیزم وکاملا درکت میکنم خداازش نگذره که تورو اینطوری مظلوم گیر آورده به خدا تو کل کن وخدا رو وکیل خودت قرار بده انشاالله همچی واین روزات تموم میشه من تجربه مشابه تورو داشتم نه به شدت سرگذشت شما میدونم چی میگی