2726
عنوان

حاضرین بخاطر عشق و علاقه ، مرد عصبی رو به همسری قبول کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخی 😔 چه ناراحت کننده . خدا کمکت کنه

این از الان که همه خودشون رو تو این دوران بهترین نشون میدن و کنترل میکنن اینه چبرسه بعدا که دیگه خیالش راحت شد از داشتنت چی میشه اون وقت 

واکسن هاری باید بزنه

خیلیییی ادم نمک به حرومیه هر کاری هم واسش بکنی انگار نه انگار اگه یکم باهاش بگو مگو بکنم میزنه زیر همه چی انگار هرچی خوبی براش کردی همشون باد هوا بودن 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
خیلیییی ادم نمک به حرومیه هر کاری هم واسش بکنی انگار نه انگار اگه یکم باهاش بگو مگو بکنم میزنه زیر ه ...

دیگه باید با این جور نانردا، زبون روزه بگیری و حرف نزنی

دستش الهی بشکنه 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

در چه حد زود عصبی میشه؟ عصبی شدنش چقدره؟

بعد ازدواج راحت تر عصبی میشه الان تازه کنترل میکنه

رود وایسی داره متوجه شدین....

اگر مرد خوبی باشه ذاتش خوب باشه تحقیق میکنم تو خونواه و بین دوستا و همکارا چقد عصبی میشه نظر بقیه چیه خاطره ای چیزی دارن ازش یا نه ...بعدم مشاوره...خودشم بیاد باهمم میریم مشاوره

من  خودم میگم ذات آدم خیلی مهمه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

مهم اینه ک شما هم عاشقونه دوسش داشته باشید

دوست داشتن یکطرفه بی فایدس

البته از طرفی هم باید انتخابتون یک انتخاب بر پایه عقل و منطق باسه تا احساسات محض

چون بعد از فروکش کردن اون آتش عشق در مراحل اولیه بعدش زندگی روی حقیقی و طبیعی خودش رو به شما نشون میده و اونجاس ک این لجاجتها و اعمال و رفتارهای خارج از عرف براتون آزار دهنده و به نوعی غیرقابل تحمل میشن

انشاالله بهترینها براتون رقم بخوره 

دیگه باید با این جور نانردا، زبون روزه بگیری و حرف نزنی دستش الهی بشکنه 

😭😭 هیچکسو جز خدا ندارم . بابام اومد یعنی واسطه بشه پشت منو بگیره ولی بابام از شوهرم حیوون تره بلند شد منو بزنه . واسم دعا کن 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
مهم اینه ک شما هم عاشقونه دوسش داشته باشید دوست داشتن یکطرفه بی فایدس البته از طرفی هم باید انتخاب ...

بله دقیقا همینه عصبی بودنش به عا شق بودنش برتری پیدا میکنه که زندگی وغیرقابل تحمل میکنه

2706