2726
عنوان

نگرانی دائمی

137 بازدید | 10 پست

بچه ها نمی دونم چمه مدام نگران پسرمم نگران آیندش یا این که مدام تو ذهنمه کسی بهش آسیب نزنه تو خیابون میگم خدایا نیان از دستم بدزدنش چرا این طوری شدم آخه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه چم شده

اشکالی نداره یه موقع ها ادم اینجوری میشه خیلی وقتا تاثیر اخبار خیلی وقتا دغدغه قکری زیاد یجور دیگه خودش و نشون میده خیلی چیزاااا 

اصلا اشکالی نداره برو مشاور خیلی راحت حل میشه اما حتما برو 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2728

شما حتما با یه متخصص خبر اطفال مشورت کنید . راهکار به شما میدن . اگه با همین دیدگاه و نگرش جلو برید به بچه هم آسیب میزنید حتی در آینده . باید مواظب طفل بود این توجه بایده.

اما توجه بیش از حد فکر میکنم اشتباه.  همه پدر مادرا وابسته بچه عاشون میشن . بچه اول یکم حساسیت بالاس خب طبیعی .حد اقل تلاش بکنید که از این وضعیت رها شید 

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
تلاش می کنم اما اشکاش آزارم میده

میدونم 

همه اینها که گفتم هیچکدام نظر شخصی من نبوده .من از دکتری که ریسه بچه مو درمان کرد همه اینها را اون گفت. به جرات میگم تمامش درسته. بچه باید گریه کنه . بچه باید بیفته تا راه رفتن یاد بگیره . فقط باید پدر مادر مواظب باشن تو مسیر بچه چیز خطر ناکی نباشه .

اما مطمین باشید یکم تحمل کنید هم به نفع بچه اس هم شما .بیشتر برای بچه مفیده. مطمین باشید این حساسیت شما کم نشه بچه شما نمیتونه بزرگ بشه . شما اصلا اجازه دادید بچه چهاردست پا راه بره که میگید نمیره . 

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
میدونم  همه اینها که گفتم هیچکدام نظر شخصی من نبوده .من از دکتری که ریسه بچه مو درمان کرد همه ...

بله اجازه دادم مدام که بغلم نیست روزا اگر همش بغل باشه چه طوری براش صبحونه و سوپ آماده کنم. منظور من از نداشتن وقت این بود غیر اون زمان ها یا باهاش بازی می کنم یا بغل می کنم. بچم کلا تنهایی بازی کردنو فقط تا یه مدت انجام میده بعد دلش می خواد باهاش بازی کنی.