2726
ولی هنوز تاریکه🙁اومدم پا تلوزیون خابم بگیره

اره بزار یه صدایی بده تبویزیون معمولا جواب میده اما فیلم اینا خیلی جذاب نزار بدتر خوابش میپره ادم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
😂😂 ن من بعدش هر صدایی بیاد می ترسم آدم چ باشه نباشه اطرافم :/ البته در حد خاطرات خون آشام باش ...

نه من اینقد نمیترسم فقط لحظه خابیدن میترسم اونم شوهرم پیشم بود نمیترسیدم خابمم سنگین بود شوهرم میرم سرکار اصن متوجه نمیشدم ولی دوروزه خیلی سبک شده تادر اتاقو باز میکنه بره ازخاب بیدارمیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده؟اره والا من اینقد استرس دارم وقتی میره رانندگی میکنه خب ۵صبح که ادم جاییو نمیبینه😕😕

شوهر من خداروشکر ماشین نمیبره  نیم ساعت پیش سرویس شرکت اومد دنبالش رف  منم بی خواب شدم

دیر بیدار شد بچم صبونه نخورد

2728
شوهر من خداروشکر ماشین نمیبره  نیم ساعت پیش سرویس شرکت اومد دنبالش رف  منم بی خواب شدم دی ...

خب خوبه باسرویس من بهشم پی ام ندادم بارون نمیاد گفت نه من نگران نشم نگاه کردم دیدم داره میاد😕همین که باسرویس میره خیلی خوبه

2706