2410
2553
عنوان

چرا مردها انقدر نمیفهمنند؟!! خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 52 پست
اینکه این ساعت داره میره سرکار واقعا دلم سوخت براش😕

منم دلم میسوزه ،میگم بیخوابی میکشه سختشه درکش کنم، ولی اون نباید ذره ای درک داشته باشه که طرف خوابه تو اتاق ، میپره یهو چراغو نزنم،یا لااقل چراغ خوابو بزن ، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشعوووووور،چراااا اخه، بشکنه دستش غلط کرده زده

یه روانیه به تمام معناس. منم هیچکسو جز خدا ندارم 😭

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2720
خیلی احمقن تازه اکثرا تو این دوران سخت خیانت هم میکنن جای درک کردن زنشون، شوهر منم مجبورم کرده سقط ک ...

چرا مجبورت کرده سقط کنی؟ تو عقدی یا نه؟ خو بگو درست جلوگیری میکردی حالا این بچه چه گناهی داره☹

2714
من چی بگم خواهر  از بوی عطرش بدم میاد حاضر نیست عطرش عوض کنه روزی ده بار هم به خودش عطر میزنه

ببخشید خندم گرف چ لجبازه😂😑

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 
چرا مجبورت کرده سقط کنی؟ تو عقدی یا نه؟ خو بگو درست جلوگیری میکردی حالا این بچه چه گناهی داره☹

میگه بچه داریم، شرایطشو نداریم همیشه جور بچه زن سابقشو من باید بکشم میگه من ۳ تا بچه دارم (یکی از قبلی) دوتا از من، میگه نمیخوام جلو همکارام بگن فلانی ۴ تا بچه داره من نهایت دیگه میتونم سه تا داشته باشم که دارم، هی بهونه هی 😔💔

دیروز رفتم سونو فقط ساک فعلا خالیه، اما اونقدر گریه کردم اصلا نمیخوام سقط کنم

واسه منم توقیافس..به جهنم..میخوام امروزف داغذادرست نکنم حالش جابیاد

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
من چی بگم خواهر  از بوی عطرش بدم میاد حاضر نیست عطرش عوض کنه روزی ده بار هم به خودش عطر میزنه

ما هم داشتیم تو اقواممون خانم به بوی قهوه  حساس شده بود بدش می امد، اقا روزی چند بار درست می کرد زورش می امد هود بزنه یا در پنجره رو باز کنه

2706