2703
2553

من ۲ هفته اخر بارداریمه، حال و روزمو میدونید دیگه، که چقدر ادم بسختی میخوابه، استرس عمل و اینام که به کنار ،دید دیشب چقدر پراسترس بودم ازینکه رفتم دکتر بیهوشی و اینا.

ذره ای درک که نداره به کنار ، انگار اون میخاد بزاد که عصبیه و نمیخوابه و اخلاقاش مزخرف شده،

الان اومد بره سرکار من چنان خواب عمیقی بودم تو اتاق،

درصورتی که لباساشو دیشب گذاشت جلو در.

انقدر شعور نداره ،یهو اومد تو اتاق ،زد چراغو یهو روشن کرد، چراغی که نورش خییییییلی زیادهههههه، چنان از خواب پریدم☹

کسافط یه ببخشید نمیگه،یا یه نگاه نمیکنه که چجوری پریدی از خواب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دقیقن انگار خودش میخاد بزاد

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 
2714
یوقتایی خوبه، ولی یروزاییم که حال روحیش بده دیگه دیوونس انگار، بمنچه که تو خوب نخوابیدی یاهرکوفتی، ا ...

از یکی که خودشم حرفشو قبول داره بگو ک ازش بخواد بهش بگخ شرایط الانتو ک مثلن حساسی برا بچه بده این حرفا  

کلن اگ یکی دیگ بهش بگ شاید درست شد ک ب نظرم جواب میده 

بخدا،مسخرشو دراورده

بیخیال عزیزم حتمن خستشم هس عنق شده اگه رابطه هم نداشته باشه ک بدتر

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 
2706