2737
2734
عنوان

مسخره ام نکنید خدایی🤣😂

318 بازدید | 32 پست

خدایی نگید این چیه اول صبحی خداوکیلی شما روغن اضافه مثلا یه چی که سرخ میکنید اضافه میاد چیکارش میکنید 😂😂😂ماهیتابه کم چربی حالا درست ولی نمیشه ریخت تو سینک لوله میگیره مامان من میریزه تو پلاستیک آشغالی ولی فکر میکنم یه جوریه شما چیکار میکنین مجردم معلومه که زیاد کمک مامانم هم نمیکنم😂😂

والا من همیشه میریزم توو سینک بعدشم با آب داغ داغ ظرفارو میشورم مشکلی نداشتم تا حالا

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان منم حساسه مثل مامان شما    میدونم چی میگی

واای نمیدونی چه جوریه باور میکنی نمیذاره من ظرف بشورم چون ظرف شستن منو قبول نداره😂😂😂میگه روغن اضافه نریز تو سینک خو چیکارش کنم تو آشغالا هم مثل شیرابه کثیف کاری میشه من واقعا نمیدونم چیکار کنم از دست این مامانا😂😂😂

سلام اگر  خیلی بدرد نخور باشه با برنج یا هر غذای دور ریزی مخلوط میکنم تو کیسه فریزر میریزم میذارم با اشغالها 

اگر نه کمی تیره شده از صافی رد میکنم تو بطری میریزم نگه میدارم برا لولای در یا چرب کردن بعضی چیزا

2738

من میبرم میریزم تو کاسه توالت اب داغ باز میکنم ک بره حس میکنم اونجا گیر نمیکنه 😅😅😅😅

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩

با دستمال کاغذی پاکش میکنم کامل ماهی تابه . دستمالو میندازم سطل اشغال. خب اصلا حکمت اون دستمال رولی اشپزخونه همینه دیگ . ک‌ روغن نریزیم تو سینک 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
من میبرم میریزم تو کاسه توالت اب داغ باز میکنم ک بره حس میکنم اونجا گیر نمیکنه 😅😅😅😅

اره گیر نمیکنه ولی آخه کاسه توالت😂😂😂فک کن تو دستشویی بوی سیب زمینی سرخ کرده بیاد😂😂😂

2706