2410
2553
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46813 بازدید | 428 پست
من خیلی رُکَم اصلا عیب و ایراد رو خودم زودتر میگم ... ما ها فقط واسه همون لباس محلیمون خوبیم  ...

لباس محلی هاتون واقعا قشنگه. 

من چون اهل هیچ قومی نیستم از بچگی اصلا از لباس های محلی خوشم نمیومد به نظرم مسخره میومدن چند روز پیش تو اینستا پیج یه دختر کرد دیدم به نظرم لباس های محلیش خیلی شیک و زیبا بود

میگم چرا اصرار دارین بگین همه زشتن خدایی من هانده رو گفتم گفتی عملیه مهلقا گفتی عملیه ایشواریا دیگ خ ...

عزیزم من نگفتم مهلقا عملیه هیچ جا نگفتم 

ولی در کل من نمیگم که عکس هاشون رو گذاشتم 

😂😂😂

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا دعوا نکنید  چشم کشیده ببینیم 😁

این هم درشته هم کشیدخ 🤗🤣

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2720
عزیزم من نگفتم مهلقا عملیه هیچ جا نگفتم  ولی در کل من نمیگم که عکس هاشون رو گذاشتم  😂😂 ...

اما قبول کن میخای بگی زشتن 🤔

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
قفل کن الا دسته صبحیا میریزن اینجا باید از سر دعوا کنم 

😄😄😄

2714
اما قبول کن میخای بگی زشتن 🤔

نه اصلا نگفتم هیچ جای حرفم نگفتم زشتن 

من قضاوت رو گذاشتم با شما 😁

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼