2703
2553
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46813 بازدید | 428 پست
شما ک اول من اسمشو بردم نفهمیدی کیخ 😂🤣🤣

خب پس نیست دیگه اصلا ملکه زیبایی نشده 😉

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تپلم هستن من دوس دارم 🤣و سفید 

عاره قبول دارم عروس عمو من اینطوریه😂

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

منکن حسادت ندارم..چون هرزنی باعمل واینهمه ارایش جذاب میشه

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2456
تپلم هستن من دوس دارم 🤣و سفید 

اره 😂

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2714
خب پس نیست دیگه اصلا ملکه زیبایی نشده 😉

عزیزم ایشون برا دوره 50 بوده تو زمان خودش

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
جالبه که مردای کرد زنای خیلی تپل دوست دارن و تملی رو زیبا میدونن برعکس بقیه جاها که دنبال زن کمر بار ...

سلیقه ایه زن لَش و پر چربی اصلا قشنگ نیست ...ولی استخوون دار و هیکلی باز یکم قابل تحملتره ...

من تو شهر خودم هر جا میرم تو چشمم وحتما تعریف میکنن ولی مهمون از تهرون و کرج اینا داریم چپ چپ نگاه میکنن که چیه این 🤣

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
عزیزم ایشون برا دوره 50 بوده تو زمان خودش

اگر منظورت ۱۹۵۰ عه

اون دوره مرلین مونرو بوده و گریس کلی و آدری هپبورن این خانم اصلا جایی نداشته 

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
سلیقه ایه زن لَش و پر چربی اصلا قشنگ نیست ...ولی استخوون دار و هیکلی باز یکم قابل تحملتره ... من تو ...

🤣دقیقا🤦‍♀️

اگر منظورت ۱۹۵۰ عه اون دوره مرلین مونرو بوده و گریس کلی و آدری هپبورن این خانم اصلا جایی نداشته&nbs ...

باش

2706