2703
2553
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46819 بازدید | 428 پست
می دونی میس یونیورس زیاد هم به خوشگلی ربط نداره ولی درکل آشواریا خوبه ولی زیاد تغییر کرده 😁

شاید خودشم پشیمونه از این لبخند دندون نما 😅

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گشتم نبود بگرد بفرست

از کجا بگردم بفرستم خب عزیزم میگم بودن حتی اینجاهم گفتن تو تاپیکای قدیمی

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2720
من خودم لرم لرا ب چش ابروشون معروفن  بله

عاره لرا چشماشون درشتو خوشگله 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
گشتم نبود بگرد بفرست

کی بگو من همه ملکه های زیبایی رو می دونم 😂

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
منم لره یه لر دیدم یجا میگفت ما به چشم درشتی معروفیم ولی در عوض دماغمون هم درشتع😂 ولی برا تو نیس ...

😍💋💋وای اره 

اره من دماغو شانس اوردم 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2714
گمونم داورها بلافاصله بعد از اینکه تاج بهش دادن پشیمون شدن اینو انتخاب کردن😂 با دیدن این قیافه ازش

😂😂😂😂

ولی دیگه گذشته 😂😂😂

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
چرا دندوناشو همچین میکنه

لابد بگه مرتبه 😐 یکیو میشناسم دقیقا همینجوری دندوناشو تو همه عکسا میکنه تو چش بقیه . خیلی مسخرست اینجوری خندیدن به زور دندون رو نشون دادن 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
کی بگو من همه ملکه های زیبایی رو می دونم 😂

شما ک اول من اسمشو بردم نفهمیدی کیخ 😂🤣🤣

2706