2410
2553
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46819 بازدید | 428 پست
کردم مطلبی در مورد اینکه ملکه زیبایی یا همون میش یونینورس شده باشه پیدا نکردم 

عزیزم برا دوره 50 اینا بودخ فک میکنم و ایشون معروف یودن ب چشماشون و الان فوت شدن

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداوکیلی یبار دیگه کلمه چشم درشت رو بگی من میدونم و تو

🤣🤣🤣🤣🤣

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

چرا ما زنا انقد دنبال زیبایی هستیم و منتظریم بقیه ازمون تعریف کنن؟ البته من گاهی از تعریفا و نگاه های بقیه عصبی میشم چون حس میکنم باعث میشه ادم مغرور بشه و یا بیش از حد به فکر زیبا بودن بیفتیم و وسواس پیدا کنیم

2456
آخه واقلا خوشگله کیفیت دوربین و مدل آرایشای اون زمانم در نظر بگیر 

اره واقعا 

ن من خودم چشام درشته  اره ترکا چشاشون ریزه

ترک ها چون اصالتا مغول هستن چشمای ریزی دارن

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
خب این ملکه زیبایی شدنش کجاست؟

ک نونوم بگرد ودینش

2714
آخه واقلا خوشگله کیفیت دوربین و مدل آرایشای اون زمانم در نظر بگیر 

می دونی میس یونیورس زیاد هم به خوشگلی ربط نداره ولی درکل آشواریا خوبه ولی زیاد تغییر کرده 😁

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
ترک ها چون اصالتا مغول هستن چشمای ریزی دارن

من خودم لرم لرا ب چش ابروشون معروفن 

بله

استارتر قفل میکنی ؟  بریم بخوابیم ؟

اره دیگه قفل میکنم

2706