2733
2734
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46948 بازدید | 428 پست
برعکس گفتی ک چش ریز باید خیلی بزنه درشت شه  من درشتم خدایی ی مداد میکشم خیلی خوب میشه

میگم که چشمهای درشت اگه بخوان ارایش غلیظ کنن زشت میشن وحشتناک میشن مثلا من اصلا بهم خط چشم پهن یا کشیده نمیاد فقط یه ریمل خشکیده دارم مژه هامو باش شونه میکنم و بن مژه های بالامو با مداد میکشم😂 اگه بخوام سایه بزنم یا ریمل بزنم خط چشم بکشم جالب نمیشم . چشام ساده قشنگه.

اما کسایی که چشمای متوسطی دارن با آرایش واقعا خوشگل و جذاب و شکسی میشن🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من اگه الان عکس چشمام رو بزارم از بس درشته کل صورتم شده چشم ولی منکر این واقعیت نمیشه شد دیگه ...

🤔خیلی مخالفم بابا شما یجا بخان تعریف بدن میگن یارو چشاش درشت خوشگله 

از همون قدیمم چش درشت عالی بوده خب من الان چشم میزارم شماهم بزار

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2738
کی بلا ؟! 

نه منو میگن اینا همه دارن از زیبایی های من میگن هرچی اینجا تعریف میدن تعریف منه😁

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

یعنی از منم خوشگلتره

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
میگم که چشمهای درشت اگه بخوان ارایش غلیظ کنن زشت میشن وحشتناک میشن مثلا من اصلا بهم خط چشم پهن یا کش ...

خب همینش خوبه عزیزم نچرال تر زیباتر مثل همین افسانه ارایش چشمش چیز خاصی نیس ی ریمل خط چش نازک چون درشته چشش نیاز نداره خیلیم زیباس

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
🤔خیلی مخالفم بابا شما یجا بخان تعریف بدن میگن یارو چشاش درشت خوشگله  از همون قدیمم چش درشت عا ...

دارى ميگى قديميا

دقيقا هم مربوط به همون دوره ست 

چشم درشت الانم كم طرفدار نيست البته

ولى نه به اندازه قديما

الان بيشتر فرم مطرحه تا اندازه 

نه مه لقا 

اتفاقا یکی از آشنا هامون دیده بودش میگفت فوق العاده کوتاهه یه عکس هم داره جدیدا کنار آدریانا لیما که سوپر مدله بعد آدری حامله است کفش تخت پوشیده بود این کفشش پاشنه اش ده سانت بود هنوز تا گردن آدری بود ببین چقدر کوتاهه و عکس هاش رو فتو شاپ میکنه 

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
نه کلا ترک ها خیلی خیلی دکترای خوبی دارن همه بازیگراشون عمل میکنن ولی فوق العاده طبیعی الان ایلایدا ...

نمیشناسم سرچ کردم ایلایدا ها چندا بودن😂

حال داشتی خودت یع عکس قبل و بعد عمل بفرست

🙆🏻‍♀️کاربر سال ۹۸😊
2706