2328

من که خیلی دوسش دارم  اما به نظرم همیشه هم بحث حسادت نیست زیبایی یچیز نسبی و سلیقه‌ای معیار های سنجش زیبایی توو ادم های مختلف متفاوته

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

اطرافیان ما اینطور نیستن نه خانوما ب اون خانوم حسادت میکنن نه مردا ب اوشون علاقه دارن!😏

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚🌸..اللهم الرزقنا حرم...آرزومه کربلا برم... 🌸 
2343
همه جا پره ک میگن طناززی همینجا تاپیکای قدیمی خیلی گفتن

من ندیدم

شما تونخشی دقت زیاد میکنی!😅

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚🌸..اللهم الرزقنا حرم...آرزومه کربلا برم... 🌸 

خیللی خوشکله ولی بی روحه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

زیبایی سلیقه اییه!