2703
2553
عنوان

بچا این طناز طباطبایی

1915 بازدید | 58 پست

واقعا واقعا زیباست 😍اصن جذاب زیبا عاشق مدل قیافه ها 

بنظرم حتی از افسانه پاکروهم خوشگلتره😍😍

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
قبل عمل بینیشو امروز دیدم نظرم برگشت☹️

عزیزم مشخصه ک بازم زیباست اتفاقا خیلی زیباس حتی قبل عمل بینی

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

اوهــوم افسانه هم نازه😊

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞
فقط منم اصلا با بازیگر های ایرانی آشنایی ندارم ؟

😂ی سرچ کن

2714
افسانه قشنگتره

ن خداییش طناز ناز نازی خوشگلتره وگرنه افسانه هم خیلی نازه

به نظرم قبلا خوشگل تر بود مثلا ۱۰ سال قبل 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
اصلا موافق نیستم

چرا؟؟؟ 

بیشتر پسرا دخترا عاشق چهرشن 😅

زیباست. اما افسانه پاکرو زیباییش طبیعیه  طناز بینی عمل کرده. به نظرم اولویت با اونه که طبیعی خیلی زیباست  خودش هنره

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706