2328

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2343

اوهــوم افسانه هم نازه😊

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞

به نظرم قبلا خوشگل تر بود مثلا ۱۰ سال قبل 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

زیباست. اما افسانه پاکرو زیباییش طبیعیه  طناز بینی عمل کرده. به نظرم اولویت با اونه که طبیعی خیلی زیباست  خودش هنره

لطفا به نیت حاجت رواییم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹 ان شاالله هرکی خوند خیر دنیا و آخرت ببینه 🌸  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
کار ب نچرالی ندارم کلا روهم رفته باکلاس تره چهره طناز خانم مخصوصا چشای درشت گیراش

خب سلیقه ها فرق میکنه

البته طناز هم خیلی زیبا و کاریزماتیکه

اما من افسانه رو قشنگتر میدونم

{ جانی دپ سابق }