2328
عنوان

استامینوفن خوردمم😟

73 بازدید | 6 پست

کرونا گرفتم خوردم بعد هنوز دو دیقه نشده بدنم از درون داغ کردم نفسم به زور میکشمم.. طبیعیه؟؟ 

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             

آره طبیعیه 

من دکترم رفتم چند روزه همینم 

نترس 

امضامو خوندی میشه برام صلوات بفرستی دوست عزیز من دانشجو ام رشته ای که هیچ علاقه ای بهش ندارم هدفم رو دوست دارم شاید اگه بهش نرسم زندگیم‌پوچ باشه می‌خوام بجنگم برای هدفم برا اون رشته و اون آینده ای که می‌خوام نمیتونم دست از علاقم بردارم  یا میرسم یا بازم میرسم 🙂  مرسی از همتون ❤️
استرس نداشته باش عزیزم 

استرس ک ندارم فقط بدن درد دارم همه جای بدنم درد میکنه از کمر درد نمیتونم بشینم😭

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

آره طبیعیه  من دکترم رفتم چند روزه همینم  نترس

مرسی🤍

2334
مرسی🤍

❤️❤️

امضامو خوندی میشه برام صلوات بفرستی دوست عزیز من دانشجو ام رشته ای که هیچ علاقه ای بهش ندارم هدفم رو دوست دارم شاید اگه بهش نرسم زندگیم‌پوچ باشه می‌خوام بجنگم برای هدفم برا اون رشته و اون آینده ای که می‌خوام نمیتونم دست از علاقم بردارم  یا میرسم یا بازم میرسم 🙂  مرسی از همتون ❤️