2703
2553
میم حسش بهم چیه؟ دوستم دارع؟ دوست پسرمه  هرچی ازش ب ذهنت اومده میگی عزیزم؟

😐😐😐😐

توروخدا دیگه هیچکس رپلای نکنه

گفتم که در مورد کسی نمیدونم

ای بابا

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت بشم خوشحالم که داری کمکم می کنی  گلم همسرم حدود های ۲۱ اینا ست بگیر یکم بیشتر  من ...

عزیزم چون سنشون کمه اینجوری گفته .بنظرمن نباید همون س روز هم‌پیگیری میکردی اگ‌نکرده بودی الان خودش اومده بودسمتت جانم متوجه سوالت نشدم 

ازم سرد نشده؟  آدم کاری هست یا ن بهم میرسیم؟  عزیزم میتونم پی وی تون توضیح بدم؟ درخوا ...

زیاد نه 

کاری هست ولی بیشتر فکر خوشگذرونیه 

این اخریو نمیتونم مطمئن بگم 

سوال کامنت قبلی درست بود حسم ؟

2456
عزیزم چون سنشون کمه اینجوری گفته .بنظرمن نباید همون س روز هم‌پیگیری میکردی اگ‌نکرده بودی الان خودش ا ...

نمیدونستم حالا نمیدونم چیکار کنم ؟

میگم دعوا ی شما ازما هم بدتره یا ن

الهی قربونت برم واقعاسخته اما ناراحت نباش عزیزم شکرکن تنها اگ‌همسرتون‌هم مینشست قضیه‌همین‌بود

مرسی عزیزم

یه بچه م هی میگه مامان تقصیر تو بود ماشین خراب شد

اونیکی هم که زخماش رو میبینم دلم کباب میشه😔

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
طلاق نمیتونم بگیرم نمیدونم شایدم خیانته بنظرت چیکار کنم ؟؟ 

با مردی که اینجوریه سخت میشه تغییرش داد 

تو زیادی پروش کردی هی پیشقدم شدی 

الانم یه مدت پیگیر نباش چون میدونه هر غلطی کنه تو باز ولش نمیکنی  بزار یکم ترس از دست دادنت بیفته به جونش

2714
نمیدونستم حالا نمیدونم چیکار کنم ؟ میگم دعوا ی شما ازما هم بدتره یا ن

من همسرم حق اسم دختردیگع ایو اوردن ک نداره اما اره عزیزم ی حرفایی تو بحث بهم میگه ک‌ دلم تیکه تیکه میشه من خودمم تندم یکی من میگم دوتااون اون همیشه ب من میگ توسکوت کن‌من اروم‌میشم توزبون درازی میکنی من بدتر میشم اما اگ اهانت کنه بهم سکوت‌میکنم لال میشم ودیگه نگاهشم نمیکنم ازذلتنگیم بمیرم نمیرم سمتش

با مردی که اینجوریه سخت میشه تغییرش داد  تو زیادی پروش کردی هی پیشقدم شدی  الانم یه مدت ...

میشه بگی داره خیانتت می کنه ؟

هنوزم به اون دختره فکر می کنع ؟

هر چی تو دلت میاد بگو ناراحت نمیشم 

مرسی عزیزم یه بچه م هی میگه مامان تقصیر تو بود ماشین خراب شد اونیکی هم که زخماش رو میبینم دلم کباب ...

عزیزم میگی ک بچست ماشین فدای سربچه هات اشکال نداره قربونت برم میدونم الان تودلت چ ها ک نمیگذره اما ببین درهرصورت این اتفاق میوفتاد وچه معلوم ک اگ همسرتون نشسته بود بدترازین نمیشد ببین ک پیشتن خونوادت وشکرخدا حالشون خوبه زخمی باشن بهتره تا خدای نکرده زبونم لال اتفاقی براشون میوفتاد شکرکن گلم بغلشون کن باهمسرت خلوت کن

عزیزم میگی ک بچست ماشین فدای سربچه هات اشکال نداره قربونت برم میدونم الان تودلت چ ها ک نمیگذره اما ب ...

ممنونم عزیزم😘😘

اخر شبا که میشه و پیخوابن بچه ها

میشینم هزار بار مرور میکنم که کاش نمیافتاد این اتفاق

میشه بگی داره خیانتت می کنه ؟ هنوزم به اون دختره فکر می کنع ؟ هر چی تو دلت میاد بگو ناراحت نمیشم&n ...

نه حس میکنم هنوز خیانت نکرده اگه هم کرده باشه در حد مجازی میتونه باشه نه حضوری

به دختره فکر میکنه ولی براش مهم نیست 

بیشتر انگار میخواد حرصت بده 

2706