2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله هست ولی نه اینی که توی نینی سایت باب شده حس ششم یه حس درونیه خیلی لتفاقا در مورد خودت رو ز ...

فقط برای خودت یا برای دیگران هم میشه؟؟

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹
2456
بگو

میشه منم بگی

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
بگو

منم میگی گلم ؟

دوباره آزمون بدم قبول میشم ؟ تیزهوشان یا نمونه ؟ یا هیچ کدوم نمیشم ؟

دارو ، دندان یا پزشکی میارم ؟ 

سال اول ؟ 

مرسی گلم 😘

🦋✨💙 succes is a journey . Not a destination 💙✨🦋
2714
چشم حتما ب حق این شبا ک زود زود اشتی کنید جریان چیه همسرته مقصر اگ اونه بزار خودش بیاد سمتت دلتنگیتو ...

عزیزم من و همسرم دعوا کردیم بخاطر اینکه بهم می گفت تو حرف نمیزنی همیشه سکوتی تو پیام سردی در وقتی که من سردنیستم همش پیام میدم زنگ میزنم ولی به خوبی جواب نمیده حتی متن دلتنگی پری شب براش فرستادم سین زد جواب نداد و کلی گله کرد منم گفتم باشه عزیزم قول میدم یه تغییر اساسی بخاطر تو بکنم از این به بعد زیاد حرف میزنم شروع کرد به تهدید کردن میگه منم میتونم برم دنبال دختر ها این ور اون ور ولی میگم خودم عشقی دارم که همش التماسش بهم زنگ بزن منم گفتم این التماس نیست من همیشه زنگ میزنم پیام میدم ولی تو ج نمیدی میگم این یعنی چییییی که میگی میتونم برم دنبال دختر ها میگه یعنی میتونم برم خودم سر گرم کنم منم گفتم خدا من بکشه تو راحت شی کاش این حرف نمی گفتی من با این حرفت از ته می شکنم میگه منم می شکنم و شکستم ..من گفتم واقعا درد عشقت بیاد بگه میتونم با دختر ها باشم گفت همین الانم میتونم باشم اره این درده گفتم از خیلی بعدش گفت تو دلت می خواد بزنی تو صورتم گفتم من همچین شیری نخوردم بزنم تو صورت شوهر گفت من شرایط های خوبی نداشتم تو بدترم کردی باشه مواظب خودت باش گفتم من بدترت نکردم نیستم مواظب ببین امشب چیکار کنم (مثلا خواستم نگرانش کنم )🥴گفت چیگار می کنی گفتم میرم اون دنیا تو هم از اخلاق گندم راحت میشی گفت بخدا قسم متاسفم برات 😐گفتم این روز ها قلب ها زود می شکنه ... سین زد ج نداد بچه ها مشکل ما اینه که من هر روز زنگ میزنم پیام میدم  اون میگه تو سردی تو زیاد حرف نمیزنی بعدش گفت من دلم اتیش می گیره تو تحویلم نمی گیری گفتم شرمنده عزیزم من از اخلاقم رنجیدی قول میدم تغیرر کنم میگه. دادی به کنایه میگی😐ما وقتی حرف بزنیم یه ساعت ۲ ساعت خب حرف هام تموم میشه .... هر چی که میگم بعدش از این زورم میاد که میگه من همین الان میتونم برم دنبال دختر ها... بعد امروز این فرستادم👇👇

من هستم کنارت تا ابد هستم تا ثابت کنم تو برای من همیشه ارزش مندی و قدر زحمت هاتو میدونم ممنون که داری یه تنه تلاش میکنی واسه این زندگی میدونم یه روزی به زندگی که لیاقتته میرسی

هر وقت حال خوب شد بیا باهم حرف بزنیم 

سین زد ج نداد چیکار کنم تاپیک قبلم کاربر ها گفتن زنگ بزن ولی خواهرم چت هامون خوند میگه این الکی دنبال بهانه هست😑نمیدونم چیکار کنم خواهرانه راهنمایی کنید جان جدتون

شرمنده طولانی

فقط برای خودت یا برای دیگران هم میشه؟؟

فقط برای خودم😔😔😔😔

متنفرم

دیگه همسرمم میدونه اینجوریم

اصلا خوب نیست به نظرم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
بله هست ولی نه اینی که توی نینی سایت باب شده و پیشگویی هست حس ششم یه حس درونیه خیلی اتفاقا در ...

لایک واقعا اینو منم‌قبول دارم چون منم بغضی اوقات یهو ی حس بد میاد تودلم ضربان قلبم میره بالا تا دوسه رور بعد ی خبر بدیو میشنوم متنفرم ازاین موقع ها 

2706