2328
عنوان

حس ششششششششششممممممممممممممممممممممممممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 103 پست
نه حس میکنم هنوز خیانت نکرده اگه هم کرده باشه در حد مجازی میتونه باشه نه حضوری به دختره فکر میکنه و ...

من کی ازدواج می کنم

گـــر نگــهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🌱میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟ 🥲تو تاپیکای جنجالی تگم کنید تگ دوس دارم😂
بله هست ولی نه اینی که توی نینی سایت باب شده و پیشگویی هست حس ششم یه حس درونیه خیلی اتفاقا در ...

بهم بگو ته قضیه من آشتی هست یا طلاق دو ساله منتظرم اینو بفهمم....حس من برا خودم اصلااااا جواب نمیده

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
من حس ششم ندارم جیگرمممم اما مجردی خیللللی بهترهه هاا

اونکه اره ولی وی فرد به شدت ازدواجی هست😎(انگار مثلا تو ازدواج برام ریدن😑😂🤦🏻‍♀️) 

گـــر نگــهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🌱میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟ 🥲تو تاپیکای جنجالی تگم کنید تگ دوس دارم😂
حس کردم 4وعده دیگه مثل =چهار هفته ، چهار ماه ، چهار سال ، برج چهار ) 

ایشالا که خیره مرسی دوست عزیز که وقت گذاشتی🙏🏻❤

اونکه اره ولی وی فرد به شدت ازدواجی هست😎(انگار مثلا تو ازدواج برام ریدن😑😂🤦🏻‍♀️) 

😂😂😂عزیزم اما واقعا مجردی خبلی بهتره شوهرکردن فقط تا عقدخوشه ازدواج ک کردی همه مشکل رومشکله

من همسرم حق اسم دختردیگع ایو اوردن ک نداره اما اره عزیزم ی حرفایی تو بحث بهم میگه ک‌ دلم تیکه تیکه م ...

اخیییی بمیرم۰🥺🥺🥺💔

چی بگم منم موندم با این مرد ها چیکار کرد

🖇- گویا که جهان بعد تو زیبا شدنی نیست 🖤✋گِرِفتــی طُ اَزم غُرورُ . . !シ︎🥺› به غیر از من اگه یاری بگیری دلبرم به خون شارگم دستت حنا کن دلبرم😂✋🏻
نه حس میکنم هنوز خیانت نکرده اگه هم کرده باشه در حد مجازی میتونه باشه نه حضوری به دختره فکر میکنه و ...

واقعا بهش فکر می کنه؟ 🥺💔

منم می خوام حرصش در بیارم الکی قهر کرده😓

🖇- گویا که جهان بعد تو زیبا شدنی نیست 🖤✋گِرِفتــی طُ اَزم غُرورُ . . !シ︎🥺› به غیر از من اگه یاری بگیری دلبرم به خون شارگم دستت حنا کن دلبرم😂✋🏻
هیچ فداتشم باید سوخت وساخت چی دستمون میره تااینا ادم شن پیرشدیم ما

اره والا 😓😓😓

عزیزم من از دلتنگی مردم بنظرت پروفایل اول اسمش بزارم

اره والا 😓😓😓 عزیزم من از دلتنگی مردم بنظرت پروفایل اول اسمش بزارم

نه اصلا نرو سمتش نزار فک کنه بیقراری بزاریاد بگیره بیادسمتت الان بری بعدها هم همه خودت باید بری جلو اما خوب تصمیم باخودته گلم 

نه اصلا نرو سمتش نزار فک کنه بیقراری بزاریاد بگیره بیادسمتت الان بری بعدها هم همه خودت باید بری جلو ...

به حرفت گوش می کنم