2726
عنوان

من یا جاری🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 68272 بازدید | 1089 پست
توکل ب خدا خیره ان شالله..پایان شبه سیه سفید است💟

ان شاالله ❤️ ممنونم از دلگرمیتون .ان شاالله هممون عاقبت بخیر بشیم 🙏🌷

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم عزیزدلم🥰من اتفاقا خیلی شما رو دوست دارم همیشه برام حس خوبی بودی انرژی مثبت

😘😍 عزیزی مهربونم .دل به دل راه داره عزیزم 🤩

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh
2728
قربون تو مهربون نه جیگر من‌اصلا اینستا ندارم 

عزیزی خدا نکنه .آهان گفتم اگه اونجا هم هستین خودتونو معرفی کنید حرف بزنیم 😅 ولی اینجا هم میام بعضی شبا مثل قبل فعال نیستم البته .ولی هر وقت اومدم خوشحال میشم با دوستانی مثل شما صحبت می کنم 🤩

عزیزی خدا نکنه .آهان گفتم اگه اونجا هم هستین خودتونو معرفی کنید حرف بزنیم 😅 ولی اینجا هم میام بعضی ...

😘ای جان خوبی از خودته گلم

منم خیلی نمیام سایت اکثرا اخرشبا میام یکی دوساعتیو میرم

من فقط واتساپ دارم  

قسمت خصوصی سایت هم که هست

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋
😘ای جان خوبی از خودته گلم منم خیلی نمیام سایت اکثرا اخرشبا میام یکی دوساعتیو میرم من فقط واتساپ د ...

😘😍مرسی گلم 

درسته .اینجا درخواست دادین یا درخواست بدم ؟😅یا تو لیست دوستام هستین ؟

😁نه فداتشم نیستم بزار خودم درخواست بدم 

اتفاقا الان رفتم داشتم لیست درخواستارو بالا پایین میکردم یه دفعه درخواستتون اومد 😂 مرسی گل 😘

آلبالو تو مثلاً دوستمیا😮‍💨😐😜

خوشگلم من که کامنتی از تو ندیدم دوستم 😍😍😍😄😄😄نکنه بر خلاف تو نظر دادم 🤭🤭🤭🤭😁😁😁

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706