2726
عنوان

من یا جاری🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 68272 بازدید | 1089 پست
توکل ب خدا خیره ان شالله..پایان شبه سیه سفید است💟

ان شاالله ❤️ ممنونم از دلگرمیتون .ان شاالله هممون عاقبت بخیر بشیم 🙏🌷

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهش میکنم عزیزدلم🥰من اتفاقا خیلی شما رو دوست دارم همیشه برام حس خوبی بودی انرژی مثبت

😘😍 عزیزی مهربونم .دل به دل راه داره عزیزم 🤩

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh
2728
قربون تو مهربون نه جیگر من‌اصلا اینستا ندارم 

عزیزی خدا نکنه .آهان گفتم اگه اونجا هم هستین خودتونو معرفی کنید حرف بزنیم 😅 ولی اینجا هم میام بعضی شبا مثل قبل فعال نیستم البته .ولی هر وقت اومدم خوشحال میشم با دوستانی مثل شما صحبت می کنم 🤩

عزیزی خدا نکنه .آهان گفتم اگه اونجا هم هستین خودتونو معرفی کنید حرف بزنیم 😅 ولی اینجا هم میام بعضی ...

😘ای جان خوبی از خودته گلم

منم خیلی نمیام سایت اکثرا اخرشبا میام یکی دوساعتیو میرم

من فقط واتساپ دارم  

قسمت خصوصی سایت هم که هست

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋
😘ای جان خوبی از خودته گلم منم خیلی نمیام سایت اکثرا اخرشبا میام یکی دوساعتیو میرم من فقط واتساپ د ...

😘😍مرسی گلم 

درسته .اینجا درخواست دادین یا درخواست بدم ؟😅یا تو لیست دوستام هستین ؟

😁نه فداتشم نیستم بزار خودم درخواست بدم 

اتفاقا الان رفتم داشتم لیست درخواستارو بالا پایین میکردم یه دفعه درخواستتون اومد 😂 مرسی گل 😘

آلبالو تو مثلاً دوستمیا😮‍💨😐😜

خوشگلم من که کامنتی از تو ندیدم دوستم 😍😍😍😄😄😄نکنه بر خلاف تو نظر دادم 🤭🤭🤭🤭😁😁😁

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706