2733
2739
عنوان

من یا جاری🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 68273 بازدید | 1089 پست
💔هیچ وقت ب عکس شما و همسر سایقتون نرسیدم

جوونی و خامی میکردم قبلاً اینجا عکسمون رو میذاشتم 😅🙈 یه درصد اگه یکی از فامیلامون میدید دیگه هیچی 😨

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh
ناعادلانه ترکید .چون با نی نی یار ۵بحثم شد که چرا کاربری که برای من تاپیک زده و بهم توهین کرده رو قط ...

خیلی ناراحت شدم اینجا ناحقی خیلی زیاده 

پسرت چطوره؟

خودت خوبی؟

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جوونی و خامی میکردم قبلاً اینجا عکسمون رو میذاشتم 😅🙈 یه درصد اگه یکی از فامیلامون میدید دیگه هیچی ...

اره کاملا حق داری کل زندکیت تو تایپکات بود😅.

الان ب کجا رسیدی‌؟ قضیه حضانت چی شد؟

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
2731
خیلی ناراحت شدم اینجا ناحقی خیلی زیاده  پسرت چطوره؟ خودت خوبی؟

💔🥲دقیقا .

خوبیم شکر خدا عزیزم .البته پسر نیست دختره😅

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh
اره کاملا حق داری کل زندکیت تو تایپکات بود😅. الان ب کجا رسیدی‌؟ قضیه حضانت چی شد؟

دقیقا .انگار تو اون برهه هیچی برام مهم نبود 😨😮‍💨😅

الان دیگه خیلی وقته مهریه رو بخشیدم حضانت دخترم رو کامل تا سن رشد گرفتم .یه مدت بود همه چی رو روال بود و به آرامش رسیده بودم تا اینکه صاحبخونه مون گفت می خواد خونه ش رو بفروشه باز آرامشم به هم ریخت با دیدن قیمت های خونه برای اجاره .سر همین قضیه ناراحتی معده هم گرفتم کارمم از دست دادم فعلا 🥲😮‍💨

دقیقا .انگار تو اون برهه هیچی برام مهم نبود 😨😮‍💨😅 الان دیگه خیلی وقته مهریه رو بخشیدم حضانت ...

ای بابا انکار قرار نیس ی اب خوش از کلوت پایین بره دختر..

ولی من بهت ایمان دارم تو از پسش بر میایی

2738
خداروشکر وای من تا الان فکر میکردم پسره😂آی کیو ام اوردیش پیش خودت؟

😂 دور از جونتون 

پیش خودم بود از اول عزیزم .فقط اون یه هفته بابای از خدا بیخبرش با اجازه ی قاضی برده بود پیش خودش 

😂 دور از جونتون  پیش خودم بود از اول عزیزم .فقط اون یه هفته بابای از خدا بیخبرش با اجازه ی قا ...

الهی همیشه کنار هم حالتون خوب باشه خیلی اوقات بهت فکر میکنم کاری ازم ساخته نیست برات دعا میکنم

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋
ای بابا انکار قرار نیس ی اب خوش از کلوت پایین بره دختر.. ولی من بهت ایمان دارم تو از پسش بر میایی

💔😭 نمی دونم حکمت خدا چیه ؟ خدا کی و کجا می خواد برام جبران کنه و چی برام در نظر داره ؟🥲 ولی بازم توکل به خودش ❤️

الهی همیشه کنار هم حالتون خوب باشه خیلی اوقات بهت فکر میکنم کاری ازم ساخته نیست برات دعا میکنم

مرسی عزیزم خیلی برام ارزشمنده لطفتون ❤️🌹❤️

💔😭 نمی دونم حکمت خدا چیه ؟ خدا کی و کجا می خواد برام جبران کنه و چی برام در نظر داره ؟🥲 ولی بازم ...

توکل ب خدا خیره ان شالله..پایان شبه سیه سفید است💟

2706