2733
2734
عنوان

من یا جاری🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 68273 بازدید | 1089 پست
💔هیچ وقت ب عکس شما و همسر سایقتون نرسیدم

جوونی و خامی میکردم قبلاً اینجا عکسمون رو میذاشتم 😅🙈 یه درصد اگه یکی از فامیلامون میدید دیگه هیچی 😨

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh
ناعادلانه ترکید .چون با نی نی یار ۵بحثم شد که چرا کاربری که برای من تاپیک زده و بهم توهین کرده رو قط ...

خیلی ناراحت شدم اینجا ناحقی خیلی زیاده 

پسرت چطوره؟

خودت خوبی؟

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوونی و خامی میکردم قبلاً اینجا عکسمون رو میذاشتم 😅🙈 یه درصد اگه یکی از فامیلامون میدید دیگه هیچی ...

اره کاملا حق داری کل زندکیت تو تایپکات بود😅.

الان ب کجا رسیدی‌؟ قضیه حضانت چی شد؟

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
2731
خیلی ناراحت شدم اینجا ناحقی خیلی زیاده  پسرت چطوره؟ خودت خوبی؟

💔🥲دقیقا .

خوبیم شکر خدا عزیزم .البته پسر نیست دختره😅

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh
اره کاملا حق داری کل زندکیت تو تایپکات بود😅. الان ب کجا رسیدی‌؟ قضیه حضانت چی شد؟

دقیقا .انگار تو اون برهه هیچی برام مهم نبود 😨😮‍💨😅

الان دیگه خیلی وقته مهریه رو بخشیدم حضانت دخترم رو کامل تا سن رشد گرفتم .یه مدت بود همه چی رو روال بود و به آرامش رسیده بودم تا اینکه صاحبخونه مون گفت می خواد خونه ش رو بفروشه باز آرامشم به هم ریخت با دیدن قیمت های خونه برای اجاره .سر همین قضیه ناراحتی معده هم گرفتم کارمم از دست دادم فعلا 🥲😮‍💨

دقیقا .انگار تو اون برهه هیچی برام مهم نبود 😨😮‍💨😅 الان دیگه خیلی وقته مهریه رو بخشیدم حضانت ...

ای بابا انکار قرار نیس ی اب خوش از کلوت پایین بره دختر..

ولی من بهت ایمان دارم تو از پسش بر میایی

2738
خداروشکر وای من تا الان فکر میکردم پسره😂آی کیو ام اوردیش پیش خودت؟

😂 دور از جونتون 

پیش خودم بود از اول عزیزم .فقط اون یه هفته بابای از خدا بیخبرش با اجازه ی قاضی برده بود پیش خودش 

😂 دور از جونتون  پیش خودم بود از اول عزیزم .فقط اون یه هفته بابای از خدا بیخبرش با اجازه ی قا ...

الهی همیشه کنار هم حالتون خوب باشه خیلی اوقات بهت فکر میکنم کاری ازم ساخته نیست برات دعا میکنم

🦋💙من از آغوش تو بارها به بهشت رفته ام🧿🦋
ای بابا انکار قرار نیس ی اب خوش از کلوت پایین بره دختر.. ولی من بهت ایمان دارم تو از پسش بر میایی

💔😭 نمی دونم حکمت خدا چیه ؟ خدا کی و کجا می خواد برام جبران کنه و چی برام در نظر داره ؟🥲 ولی بازم توکل به خودش ❤️

الهی همیشه کنار هم حالتون خوب باشه خیلی اوقات بهت فکر میکنم کاری ازم ساخته نیست برات دعا میکنم

مرسی عزیزم خیلی برام ارزشمنده لطفتون ❤️🌹❤️

💔😭 نمی دونم حکمت خدا چیه ؟ خدا کی و کجا می خواد برام جبران کنه و چی برام در نظر داره ؟🥲 ولی بازم ...

توکل ب خدا خیره ان شالله..پایان شبه سیه سفید است💟

2706