2737
2734
عنوان

از بی توجهی دارم داغون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 56 پست
مشکلاتی بوده که اینطور شده  حتما باهم مشاوره برید

من خیلی مغرورم بدم‌میاد کسی بهم دستور بده .هزار بار ب شوهرم گفتم.حالا شوهرم همیشه با یه لحن طلبکارانه میگه اینو بیار.پاشو اونو بیار ‌.وفتی هم براش میارم ی تشکر خشک و خالی هم نیمکنه

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کلا از بعد بچه خیلیییی سرد شدیم .بچمون کولیک داشت ‌.خیلیی گریه میکرد شوهرم اصلا هوامو نداشت ...

شوهر من میگفت خاموشش کن

میدونم چی میگی 

ولی با تندی کردنات به مرور شوهرت ازت سرد شده

اگر تغییر جدی در خودت ایجاد کنی اونم درست میشه

2728
حالا لز ویژگی های خودم بگم من خیلی زود جوش میارم .قبلا خیلی جواب شوهرمو میدادم .یکی میگفت چهارتا میز ...

روی رفتارخودت کارکن سعی کن ظرافت بیشتری داشته باشید دمنوشای ارامبخش بخور خیلی تاثیرداره روی اعصابتون، ازنظرشغلی شمابرتری داریدنسبت به همسرتون احتمالابخاطراونم هست احساس خطرمیکنه شمامیتونید باخیلی ازرفتارا این حسشوازبین ببرید

2738
شوهر من میگفت خاموشش کن میدونم چی میگی  ولی با تندی کردنات به مرور شوهرت ازت سرد شده اگر تغی ...

من تغیررر کردم میگم اگ قبلا صددرصد جوابشو میدادم ا۱لان شده بیس درصد .ولی اوت هرروز بهم‌میگه ازت بدم میاد ازت متنفرم.من تو دوران دانشجوییم تو هیئت فعال بودم همسرم میگفت تو امام حسینی هستی اومدم خواستگاریت. اما خب بعد لزوواج دیگنا وقتشو داشتم ک بخام کارای مذهبی کنم نه این که کلا انگیزم کم شدا بود .بعد شوهرم بهم میگه تو ریاکاری. تعاونی ک نشون میدادی نبودی .همیشه بهم میگه .از ترسش دیگ جرات نمیکنم یهه استوری مذهبی بزارم یا یه کانال مذهبی نگا کنم .چون بهم میگه ریاکاری ‌.بعضی وقتا میرم تو دسشویی گریه میکنم 

باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه اگر اینجوری تربیت شده باید عوضش کنه با کمک مشاور

هزاران بار باهاش حرف زدم .میگه نیدونم رفتارم اشتباهه ‌چندبار جلو بچمون منو زده ‌.😔😔😔همیشه میگه ازت راضی نیستم. همیشههههه .

وا مگه جای خدا نشسته نعوذبالله

نمیدونم .باورت میشه این محرم اصلا عزاداری نکردم .حتی نوحه گوش ندادم که یه وقت باز بهم نگه ریاکار .

اگر میدونه اشتباهه ک باید ب فکر اصلاح باشه

متاسفانه نیست ‌.خودش مک‌میگه دوست دارم .من بهش گفتم این دوس داشتن تو رو نمیخام آدم تو عمل باید نشون بده .حرفو ک همه میزنن

2706