2410
2553
عنوان

از بی توجهی دارم داغون میشم

1299 بازدید | 56 پست

شاغلم یه بچه دارم.ظهرا تا دو و نیم سرکارم اصلا همسرم بهم محبت نمیکنه اصلا بهم توجه نمیکنه تو کار خونه کمکم نمیکنهدفقط ی برنج درست میکنه ظهرا ک همیشه ازش تشکر میکنم .هرکاری میکنه منت میزاره سرم .همیشه من ار موفقیتی کسب کنم انگار که زورش میاد اعصابش خورد میشه .انتظار داره از حقوق خودم براش خرج کنم. دلم توجه و محبت میخاد. هی .کوچکترین حرفی بزنم میگه زر نزن .صحبت اضافه نکن .مثلا اگ بگم بزن کانال دیگه میگه زر نزن.به تک مربوط نیست .فقط برا اون کارا میاد سمتم .یه ارایشگاه بخام برم انقوووو غر میزنه کی میای چرا دیر شد .با خون دل میرم ارایشگاه .که انقد فحش میده ک نگو 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شماهم گاهی یه مبلغ ازحقوقتون کادویاکارت هدیه مناسبتی بهشون بدید خوشحالش کنید یه جوری رفتارکنیدکه جیب ...

همیشه این کارو میکنم اصلا برا بچم خودم لباس میخرم اون اصلا پول نیمده ‌.برا اونم هرازگاهی چیزی میهرم برج پیش سا تومن از حقوقمک بهش دادم .هرماه بهش کمک میکنم اما انگار بدش میاد ازین که من دستم تو جیب خودمه

کلا بهش بی محلی کن و از مشاور حتما کمک بگیر، بیخوود میکنه توهین میکنه، زبون داشته باش جوابشو بده&nbs ...

چند بار رفتم‌مشاوره .ولی متاسفانه موفق نبودم 

حالا لز ویژگی های خودم بگم من خیلی زود جوش میارم .قبلا خیلی جواب شوهرمو میدادم .یکی میگفت چهارتا میزاشتم روش.اما الان کمتر شده خیلییییییی کمتر .تن صدام بلنده ‌یکم که عصبی میشم میره بالاتر شوهرم خیلیییی بدش میاد میگه صداتو نیار بالا

دنبال حقوقته اگر تمام کمال بدی بهش خوب میشه بعدم بهت حسادت میکنه،واقعا چرا این مردارو مادر پدراشون ع ...

مثلا من ارشد میخاستم بخونم میگفت نخون براچی میخای بخونی .وقتایی کتاب ورمیداشتم بخونم مثلا بچم‌یه چیزی میخاست میگفتم بهش میدی میگفت نه بشین بچتو بزرگ کن تورو چ ب درس خوندن .بعدم گفت اگ ارشد قبول بشی من بچه رو نگه نمیدارم

مشکلاتی بوده که اینطور شده  حتما باهم مشاوره برید

اره کلا از بعد بچه خیلیییی سرد شدیم .بچمون کولیک داشت ‌.خیلیی گریه میکرد شوهرم اصلا هوامو نداشت فقط میگفت آرومش کن ‌همش بهم دستور میداد .خیلی روزای سختی بود

2706