2733
2734
عنوان

تاپيك جامع تجربه هاي عمل زيبايي

| مشاهده متن کامل بحث + 54534 بازدید | 1128 پست
اسم دکتر های بینیتون و میزان رضایت و هزینه رو هم لطفا بگید 

من دكتر فرهنگ مجد عمل كردم هزينشو الان نميدونم ولي كارش خيلي خوبه ولييي فقققط طبيعي انجام ميده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چربی تزریق کردم زود رفت ترمیم هم کردم فقط یه هفته موند بستگی به متابولیسم بدن داره ...

جدي  پيش مدوم دكتر.. منم فك كنم نمونه چون صورتم خيلي زود لاغر ميشه و از همينش ميترسم 

2731
چند وقته انجام دادی؟ مشکلی رو بسته شدن چشما موقع خواب نداشتی؟

آذر ماه پارسال ، اولش چرا یکی از چشمام بسته نمیشد موقع خواب یکمی ، و باعث میشد چشمم خشک بشه و قطره بریزم ، ولی الهی شکر حدودا ۳ ماه بعد خوب شد

سلام ،من عمل پلک کردم و  راضی هستم ، البته افتادگی خیلی  کوچک پلک داشتم و پف زیر پلک&nbs ...

كدوم دكتر و اينكه من پلكم افتادگي نداره فقط كمي پف داره ب نظرت تغير ميكنم يا ليفت شقيقه بهتره؟

2738
من تزریق بوتاکس فقط خط اخم و کنار چشم انجام دادم راضی ام  میخوام بینیمو عمل کنم شوهرم راضی نمی ...

بوتاكس ك ب نظرم اگه احتياج داسته باشي واقعا لازمه و بايد انجام داد بيشتر تو سن بالا

آذر ماه پارسال ، اولش چرا یکی از چشمام بسته نمیشد موقع خواب یکمی ، و باعث میشد چشمم خشک بشه و قطره ب ...

عه خداروشکر

منم کمتر از ۳ ماهه عمل کردم

یکیش بسته نمیشه. البته الان یکم بهتر شده

پس امیدوار باشم به بسته شدنش

2706