2410
2553
عنوان

تاپيك جامع تجربه هاي عمل زيبايي

54462 بازدید | 1128 پست

دوستان لطفا هركي عمل زيبايي داشته بياد از تجربه هاش بگه تا بقيه استفاده كنن.. روش هاي جديدي هست ك شايد خيلياشو هممون ندونيم..

من بینیمو عمل کردم ولی بیش از حد طبیعی دراورد 

هیشکی نمیفهمه عمل کردم از بس طبیعیه 

ی ذره هم قوس ندارع و حتی ی برامدگی مونده رو بینیم  🥺 عکسمو بزارم نظر بدین؟

🌖🌗🌘🌕🌒🌓🌔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من بینیمو عمل کردم ولی بیش از حد طبیعی دراورد  هیشکی نمیفهمه عمل کردم از بس طبیعیه  ی ذر ...

دقيقا منم همينطور طبيعي الان ميگم كاش نيمه فانتزي خواسته بودم و اينكه يه طرف بينيم بزرگتره ك زياد مغلوم نيست و فقط خودم ميفهمم.. اره عزيزم بزار عكست رو 

2714
من خودم عمل بيني داشتم فقط و تا حدودي راضي بودم ولي خب عمل بيني خيلي رواج داره و خيلي راهنمايي نميخو ...

من چربی تزریق کردم زود رفت ترمیم هم کردم فقط یه هفته موند بستگی به متابولیسم بدن داره ...

من چشتم ضعیف بود لیزیک کردم. همین. راضی ام و راحت شدم از عینک.

اونكه ب نظرم زيبايي حساب نميشه ولي يه عمل كاربرديه و واقعا ادم راحت ميشه مخصوصا تو اين دوره ك عينك يه عيب حساب ميشه رو صورت  كار خوبي كردي ب نظرم

من تزریق بوتاکس فقط خط اخم و کنار چشم انجام دادم راضی ام 

میخوام بینیمو عمل کنم شوهرم راضی نمیشه 

میکه خوبه 

ولی خودم راضی نیستم

از ۹۸ عضو بودم کاربریم رمزشو فراموش کردم خطم عضو کردم .خدایاشکرت بابت تمام داشته هام 💙
اونكه ب نظرم زيبايي حساب نميشه ولي يه عمل كاربرديه و واقعا ادم راحت ميشه مخصوصا تو اين دوره ك عينك ي ...

اره بهترین کار زندگی م بود. و به همه پیشنهادش میدم و میگم نترسین و بخاطر یه ترس مسخره کل عمرتون رو پشت عینک نگذرونین

2706