2726
عنوان

چالش بازی🤗🤗🤗اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 86589 بازدید | 261 پست

سسسسسسیییییییییییینننننننگگگگگلللللللللللللل

I overdid it.. I should have known that your love is a game.. I can't get you out of my mind now..It is very embarrassing We don't talk to each other anymore..We don't talk anymore.. Like when we used to... Like before us.. We are not in love anymore.. So what was it all about? We don't talk anymore Like before.. اهنگ مورد علاقم.. 💔یک عدد ISFJ..میشه برا ارامش روح بچه همسایمون  که 8 تیر فوت شد صلوات بفرستید؟................. تیکر تولدمه باردار نیستم! بعضی وقتا یه ایده درسته با زمان اشتباه.. ستاره ها هر روز دارن کمرنگ تر میشن..همه جا تو تاریکی دروغ و نفرت و.. فرو رفته.. قهرمان مشخص شده....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمارت چند دقیقه پیش افتاد باز تاپیک زدی!!😄

دقت کن

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
شمارت چند دقیقه پیش افتاد باز تاپیک زدی!!😄 دقت کن

پاک شد تاپیکم یا نه داشتم خودمو بد بخت میکردم

کاش به زمانی برگردیم:که بزرگ ترین غم زندگیمان شکست پی در پی نوک مدادانمان بود:))
انشاالله شوهر خوب گیرت بیاد ک بتونی باهاش چالش انجام بدی  واگرنه بعضی ها بدتر دعواشون میشه&nbs ...

ممنون قشنگم

آره بعضی مردا به شدت بی اعصاب و بی احساسن😪

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

برا من رف بخابه ملعون🥲

آرمان🖤آرتین داداشی گریه نکن باشه؟! 🥺🥲مامان و بابا و داداشی رفتن مسافرت ولی قول میدم تا برگردن پیشت میمونیم،من و امثالم وقتی سن تو بودیم شبکه پویا رو تماشا میکردیم ولی شجاعت و غیرت تو با ما فرق میکنه آخه نمیدونن تو پسری از مکتب دلیران هستی:)))به مامان نگو من کشتمش ؟به مامان نگو که یه گلاده آدم حدود ۷۰ نفر اونقدر زدیمش که رفت کما بعدش شهید شد؟به مامان نگو با سنگ و مشت و لگد اونقدر زدمش ولی اون حاضر نشد یه فوش بده؟به مامان نگو چاقو رو جوری توی بدنش فرو بردم که چاقو کج شد؟به مامان نگو لختش کردیم ازش فیلم گرفتیم در حالی که مامانش می‌گفت فیلم پسرمو پخش نکنین اون راضی نیست نامحرم فیلمشو ببینه...(از آرمان هامون،آرمان ها می‌سازیم) به خاطر امضام گزارش بزنی حلالت نمیکنم به خدا...چون امضای خودمه و اگه دوست داشتین بخونین:)🤍✨

دوسش ندارم

چرا اینجوری شد زندگیمون...😥

اگر ببینین شوهرتون قربون صدقه یه زن دیگه میره و بهش میگه عاشقتم فلانی بی نظیر و نازم...

بازم میتونین بهش ازین پیاما بفرستین؟

دوسش ندارم چرا اینجوری شد زندگیمون...😥 اگر ببینین شوهرتون قربون صدقه یه زن دیگه میره و بهش میگه ع ...

ن والا منم بهش پیام نمیدم باهام قهر میکنم دیوونس

کاش به زمانی برگردیم:که بزرگ ترین غم زندگیمان شکست پی در پی نوک مدادانمان بود:))
2706