2726
عنوان

چالش بازی🤗🤗🤗اسکرین

86599 بازدید | 261 پست

این متنو برای همسر یا ....بفرستید بنویسید بیا دیگ باهم رفت و آمد نکنیم مثلا وقتی میایی دیگ نرو خیلی باحاله همسرم ک هنوز جواب نداده

کاش به زمانی برگردیم:که بزرگ ترین غم زندگیمان شکست پی در پی نوک مدادانمان بود:))

صب بخیر زشتوک🙄🤦🏻‍♀️🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم بیرونه بفرستم به پیام های سسکی برخورد میکنم 😂

استاد هشتک گذاری 🙂🤙 مخالف کودک همسری 😌 مخالف اسم های عربی 🥀 مخالف خرافات 🤞 مخالف تبعیض نژادی 😊 مخالف تبعیض جنسیتی 🙃 مخالف توهین به عقاید یکدیگر ☺️ مخالف رسومات احمقانه 😄 مخالف آدم هایی سست عنصر که حرف هاشون ریشه ای نداره 🖖 اگه آدمی هستی که با همه این ها موافق هستی نه توی تاپیک من بیا نه لایک کن نه ریپلای بزن      (🫀 ۱۴۰۱/۵/۱۶ 🫀)

من مجردم به کی بفرستم 

خدایا کی نوبت چالش رفتن ما میشه😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ن دقت کن زشتولک😂😂

فرقی نداره زشتوک وزشتولک یکی ان🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706