2328

صب بخیر زشتوک🙄🤦🏻‍♀️🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

شوهرم بیرونه بفرستم به پیام های سسکی برخورد میکنم 😂

استاد هشتک گذاری 🙂🤙 مخالف کودک همسری 😌 مخالف اسم های عربی 🥀 مخالف خرافات 🤞 مخالف تبعیض نژادی 😊 مخالف تبعیض جنسیتی 🙃 مخالف توهین به عقاید یکدیگر ☺️ مخالف رسومات احمقانه 😄 مخالف آدم هایی سست عنصر که حرف هاشون ریشه ای نداره 🖖 اگه آدمی هستی که با همه این ها موافق هستی نه توی تاپیک من بیا نه لایک کن نه ریپلای بزن      (🫀 ۱۴۰۱/۵/۱۶ 🫀)

من مجردم به کی بفرستم 

خدایا کی نوبت چالش رفتن ما میشه😂

به یاد تو هر دقیقم حسین 🌙🖤قدیمی ترین رفیقم حسین.                                                                   خدایا من کربلا میخوام.                                           بارالها از تو میخواهم پناه  تمام کسانی باشی که عشق امام حسین را بر من چشاندند  🤲
ن دقت کن زشتولک😂😂

فرقی نداره زشتوک وزشتولک یکی ان🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ساعت ۱۲ صبحه زشتولک ؟؟؟؟🙄🤣

اگه  زیر ۱۶سالته حتی ۲۰تا شکمم زاییدی  به  هیچ وجه روی من ریپلای نکن من  نه مربی مهد کودکم نه اعصابم میکشه اینجام  بچه داری کنم  با تچکر خدایا شکرت شکرت شکرت  که  فرشتتو دادی بهم 🥺من همیشه مراقبشم  قول  میدم قووووول 

سسسسسسیییییییییییینننننننگگگگگلللللللللللللل

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I overdid it.. I should have known that your love is a game.. I can't get you out of my mind now..It is very embarrassing We don't talk to each other anymore..We don't talk anymore.. Like when we used to... Like before us.. We are not in love anymore.. So what was it all about? We don't talk anymore Like before.. اهنگ مورد علاقم.. 💔یک عدد ISFJ..میشه برا ارامش روح بچه همسایمون  که 8 تیر فوت شد صلوات بفرستید؟................. تیکر تولدمه باردار نیستم! بعضی وقتا یه ایده درسته با زمان اشتباه.. ستاره ها هر روز دارن کمرنگ تر میشن..همه جا تو تاریکی دروغ و نفرت و.. فرو رفته.. قهرمان مشخص شده....

شمارت چند دقیقه پیش افتاد باز تاپیک زدی!!😄

دقت کن

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😊 ولی کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم😔...................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙